Anastacia Tour 2009

Heavy Rotation Tour 2009 13. září skončilo v ukrajinském hlavním městě. Anastacia se vrátila do Velké Británie, aby se věnovala přípravě dalšího tour - tentokrát se speciální formací "Here Come the Girls". Myslím si, že Anastacii a jejímu týmu patří velké díky za nezapomenutelnou show, kterou pro nás připravili.

V detailu článku naleznete všechny reporty z koncertů a další zajímavosti, které jsme pro Vás během těch hektických čtyř měsíců připravili. Fotky, videa, články...

Anastacia Heavy Rotation Tour Kyjev (Ukrajina)Kyjev byl poslední zastávkou Anastaciina letošního turné. Koncert, který hostila tamní Ukraine Arena, si užila opravdu naplno a opět ukázala, že 'nic' není pro zpěvačku takového formátu problém. V podání Anastacie jsme měli možnost slyšet už mnoho hudebních stylů, bluesové riffy si však střihla prve.

aktualizováno
Po, 15/09/2009 :: 12:12 :: Matt

Jako předskokanka se na pódiu Ukraine Areny představila finalistka Eurovision Song Contest 2008 Ukrajinka Ani Lorak (30). Její živelné vystoupení, na které si Ani přivedla i taneční skupinu, můžete vidět na fotkách z koncertu.

HEAVY ROTATION TOUR FOTO:

HEAVY ROTATION TOUR VIDEO:

Vilnijus (Litva)10. září, na předposledním koncertu letošní šňůry, se Anastacia předvedla v litevském hlavním městě. Podle informací se na koncert dostavilo něco kolem pěti tisíc fanoušků.

Bohužel, litevští fanoušci nebyli tak aktivní v natáčení videí jako při jiných zastávkách. Takže Vám zde přinášíme pouze záběry litevské televizní stanice DELFI zde. Je škoda, že tour je u konce, protože je vidět, že Anastacia si zpívání užívá a dává do něj vše.

Ale přinášíme Vám také překlad rozhovoru, který Anastacia v Litvě poskytla pro litevské noviny Lietovus Rytui.
Zvídavý novinář se Anastacie vyptává na počátky kariéry, vztah k fotbalu, na boj s rakovinou i na to, proč album Heavy Rotation neslavilo takový úspěch, jako jeho předchůdci. Volný překlad celého rozhovoru najdete v detailu článku!

Anastcia přijíždí na UkrajinuV neděli 13. září proběhne na Ukrajině poslední koncert v rámci letošního zpěvaččina turné 'Anastacia HR tour 2009'. V kyjevské 'Ukraine Arena' tak mají fanoušci poslední možnost užít si jedinečné dvě hodiny v rytmech heavy rotation.

Anastacia dorazila do druhého největšího státu Evropy již dnes. Video z příjezdu, které odvysílala ukrajinská televizní stanice TSN, si můžete přehrát v detailu článku. [přehrát video]. Dostupných je už i několik fotografií, jenž dokumentují zpěvaččin příjezd. Anastacii čekalo stylové přivítání - tamní folklor dal o sobě vědět.

V průběhu koncertu si v neděli s Anastacií zazpívá třicetiletá ukrajinská zpěvačka Ani Lorak, která reprezentovala svoji zemi v pěvěcké soutěži Eurovision Song Contest 2008. Ani, která v Eurovizi obsadila druhé místo, dostala pozvání poté, co se s Anastacií setkaly na večírku v Monaku.

fotky: Anastacia: příjezd do Kyjeva

Heavy Rotation Tour, Budapešť, MaďarskoJeden z posledních koncertů v rámci Heavy Rotation Tour 2009 si mohli 6. září vychutnat maďarští fanoušci v budapešťské SYMA Aréně.

Ačkoli samotná tour finišuje, a někdo by si tedy mohl myslet, že bude ztrácet na tempu, dochází k přesnému opaku! Ze zveřejněných videí jde jasně vidět, že si Anastacia i celý tým hudebníků, kteří ji už po několik měsíců doprovázejí, užívají koncerty stále více. Show v SYMA Aréně měla skvělou atmosféru, improvizovalo se a Anastacia řádila jako utržená z 'oranžového boa'.

Rozhodně si nenechte ujít videa, z nichž některá vynikají skvělou kvalitou zvuku! V rozhovoru pro NOL TV uvidíte nejen nejzajímavější pasáže z celé show, ale vyslechnete také rozhovor na téma rakovina a především nenápadné, ale stále častěji zmiňované poznámky na téma 'nové album a rock'. Podrobnější informace o chystaném projektu a časovém horizontu, dokdy bychom se mohli dočkat nového alba, čekejte v některé z následujících novinek.

HEAVY ROTATION TOUR FOTO:

HEAVY ROTATION TOUR VIDEO:

zdroj fotogalerie: AnastaciaDreams.com

Anastacia Heavy Rotation Tour - koncert Bratislava

Hned na úvod musím říct všem, co na bratislavském koncertě nebyli... Velká chyba! Kdo totiž 5. září nebyl v NTC Sibamac aréně, prohloupil. Anastacia předvedla skvělou show. Show, ve které se nádherný hlas této "divas" snoubí s jedninečným smyslem pro humor a tak jsme díky tomu byli svědky dalšího skoro nepopsatelného večera s nejlepší zpěvačkou této doby.

Úvodní song, "The Way I See It", si získal téměř vyprodanou halu (téměř proto, že sektor na stání pod pódiem byl naplněn maximálně z půlky). Tuto pecku, které ohromně slušel, řekl bych skoro rockový kabát, následoval další hit - "One Day In Your Life". A kdo měl do této chvíle pochybnosti o tom, že bratislavský koncert bude spíš ostuda kvůli nevyprodanému sektoru pod pódiem, na své obavy zapomněl! Je tady.. ANASTACIA!

Čtěte dál! V DETAILU ČLÁNKU JSOU I VIDEA Z KONCERTU - aktualizováno

Anastacia Heavy Rotation Tour 2009; Lucemburk (Lucembursko)Druhý koncert zářijové části turné Heavy Rotation se uskutečnil v lucemburské Rockhal za účasti 3 000 fanoušků.

Doposud byla zveřejněna jediná kritika na čtvrteční vystoupení, která optimismem zrovna neoplývá: "Hlas a úsměv bohužel nestačí". Opět se ale prokázalo, že recenzenti rádi kritizují, ale k objektivní kritice jim chybí nezkreslené informace. Údajně totiž zazněl song 'The Way I See It' z nejnovějšího alba 'I Can Feel You'. Každopádně song zazněl (i když z alba HR), takže oprašte 'Well pardon me for livin' Expressin' my opinion That's just the way I see it' na sobotní koncert v Bratislavě! Ještě doporučím ke zhlédnutí alespoň některé z dole uvedených videí. Brýle totiž připomínají éru Not That Kind, nezdá se vám?

HEAVY ROTATION TOUR FOTO:

HEAVY ROTATION TOUR VIDEO:

zdroj: AnastaciaDreams.com

Jeden z posledních koncertů HR tour, a to v Ázerbajdžánu, byl zrušen. Podle dostupných informací došlo k problémům s pořádající agenturou Tonica Production, která zajišťovala část východního turné.

Zde přináším tiskovou zprávu:

Milí fanoušci,
je nám velice líto, že Vás musíme informovat o tom, že Anastaciin koncert byl stornován. Tonica Production měla smlouvu o uspořádání koncertů ve východní Evropě. A vše se připravovalo pro její tour.Ale od té doby, kdy se tour zrušila v celé východní Evropě, zrušil se i koncert v Baku. Všechny lístky můžete vrátit.

Anastacia Heavy Rotation Tour - koncert Bratislava

Pro ty z vás, kteří se chystají v sobotu 5. září vyrazit za Anastacií do Bratislavy, zde nabízíme možnost, domluvit se s ostatními fanoušky na společné cestě. Využijte komentářů k tomuto článku a sežeňte si na cestu parťáka! ;)

HR Tour 2009Je to přesně dva měsíce, co se ANASTACIA po čtyřleté odmlce ukázala fanouškům na svém vlastním koncertním turné. 7. června se jejím dokonalým zpěvem mohli potěšit finští fanoušci v Helsinkách. Od té doby Anastacia v rámci HEAVY ROTATION TOUR 2009 odzpívala téměř TŘICET koncerů, show zhlédlo přes sto tisíc fandů a fanynek a na další část tour se můžou těšit ještě v několika zemích východní Evropy. V tomto článku bych Vám rád připomněl všechny reporty a zajímavosti, které náš „akční tým“ během dvou měsíců pro Vás připravil.

Rádi bychom Vám také poděkovali za přízeň a že se aktivně zapojujete do diskuzí, což nás nesmírně těší. Jsme rádi, když Vaše názory sdílíte na Anastacia SplendidSite, stránkách, které jsou dělané pro Vás – fanoušky Anastacie!

Díky následujícím odkazům uspořádaných tak, jak po sobě následovaly jednotlivé show, si můžete tour projít zastávku po zastávce. Díky videozáznamům, které mámě téměř u všech reportů můžete sledovat, jak se Anastaciin zpěv zlepšuje koncert od koncertu. A to vše můžete porovnat s vlastním zážitkem.

Náš tým se také s Anastacií setkal osobně - v rámci pražského koncertu jsme měli tu čest být součástí Meet&Greet. Naše zážitky z této jedinečné události Vám zprostředková Matt ve svých článcích "Jak to vidím já". První dvě části i s fotografiemi nabízím ke přečtení zde Jak to vidím já, část první, Jak to vidím já, část druhá. Poslední část Matt dopsal dnes v noci :-) Jak to vidím já, část třetí .

HEAVY ROTATION TOUR - REPORTY ZDE »