Anastacia si podmanila Bratislavu!

Anastacia Heavy Rotation Tour - koncert Bratislava

Hned na úvod musím říct všem, co na bratislavském koncertě nebyli... Velká chyba! Kdo totiž 5. září nebyl v NTC Sibamac aréně, prohloupil. Anastacia předvedla skvělou show. Show, ve které se nádherný hlas této "divas" snoubí s jedninečným smyslem pro humor a tak jsme díky tomu byli svědky dalšího skoro nepopsatelného večera s nejlepší zpěvačkou této doby.

Úvodní song, "The Way I See It", si získal téměř vyprodanou halu (téměř proto, že sektor na stání pod pódiem byl naplněn maximálně z půlky). Tuto pecku, které ohromně slušel, řekl bych skoro rockový kabát, následoval další hit - "One Day In Your Life". A kdo měl do této chvíle pochybnosti o tom, že bratislavský koncert bude spíš ostuda kvůli nevyprodanému sektoru pod pódiem, na své obavy zapomněl! Je tady.. ANASTACIA!

Čtěte dál! V DETAILU ČLÁNKU JSOU I VIDEA Z KONCERTU - aktualizováno

Show, která opět trvala dvě hodiny, přinesla pár změn. Nezazněly songy "I Can Feel You", "Beautiful Messed Up World" a ani (bohužel) "You´ll Be Fine". Pódium vypadalo mnohem méně propracovaněji než například v Praze. Chybělo několik věcí - sedačka, bílé stoličky pro kapelu, místo pro Tomovu vanu atd. A opravdu, při "Cowboys and Kisses" se oči fanoušků věnovaly jen Anastacii. Tomovo (dá se říci) propracované tělo se ve vaně nekoupalo.

Příjemně překvapilo i slovenské publikum. Atmosféra byla skvělá. První řadu pod pódiem kromě skalních slovenských fandů obsadili také fanoušci z Itálie, Rakouska a Portugalska! A samozřejmě také náš tým - tým stránek Anastacia SplendidSite.

Při poslední "trojce" - "Heavy Rotation", "I'm Outta Love" a "Left Outside Alone" už byla na nohách celá hala - i většina lidí sedících na tribunách. Nám dole pod pódiem se skvěle tancovalo - prostor způsobil to, že jsme se rázem ocitli na té nejlepší show, co jsme kdy zažili!

Na závěr bych jen rád podotknul, že předskokanem byla nám již známá formace "Popcorn Drama".

HEAVY ROTATION TOUR VIDEO: