Rekapitulace první části tour

HR Tour 2009Je to přesně dva měsíce, co se ANASTACIA po čtyřleté odmlce ukázala fanouškům na svém vlastním koncertním turné. 7. června se jejím dokonalým zpěvem mohli potěšit finští fanoušci v Helsinkách. Od té doby Anastacia v rámci HEAVY ROTATION TOUR 2009 odzpívala téměř TŘICET koncerů, show zhlédlo přes sto tisíc fandů a fanynek a na další část tour se můžou těšit ještě v několika zemích východní Evropy. V tomto článku bych Vám rád připomněl všechny reporty a zajímavosti, které náš „akční tým“ během dvou měsíců pro Vás připravil.

Rádi bychom Vám také poděkovali za přízeň a že se aktivně zapojujete do diskuzí, což nás nesmírně těší. Jsme rádi, když Vaše názory sdílíte na Anastacia SplendidSite, stránkách, které jsou dělané pro Vás – fanoušky Anastacie!

Díky následujícím odkazům uspořádaných tak, jak po sobě následovaly jednotlivé show, si můžete tour projít zastávku po zastávce. Díky videozáznamům, které mámě téměř u všech reportů můžete sledovat, jak se Anastaciin zpěv zlepšuje koncert od koncertu. A to vše můžete porovnat s vlastním zážitkem.

Náš tým se také s Anastacií setkal osobně - v rámci pražského koncertu jsme měli tu čest být součástí Meet&Greet. Naše zážitky z této jedinečné události Vám zprostředková Matt ve svých článcích "Jak to vidím já". První dvě části i s fotografiemi nabízím ke přečtení zde Jak to vidím já, část první, Jak to vidím já, část druhá. Poslední část Matt dopsal dnes v noci :-) Jak to vidím já, část třetí .

HEAVY ROTATION TOUR - REPORTY ZDE »