Heavy Rotation Tour - Soenderborg, Dánsko

Anastacia Heavy Rotation Tour 2009; Sønderborg, (Dánsko) Třetí zastávkou v Anastaciiném letní tour byl dánský Mølleparken Friluftsscene ve městě Sønderborg.

Koncert se odehrával pod širým nebem a podle informací, které se přímo z koncertu dostávaly na zahraniční fan-weby, tak fanouškům čekání znepříjemnil déšť, ale samotný koncert stál za to! Anastacia byla opět bezprostřední a od jedné fanynky dostala kytici, ze které měla velkou radost (VIZ detail článku s videem!). Každým dnem se víc a víc těším, až ji uvidíme konečně v Praze.

Zůstaňte s Anastacia SplendidSite a čekejte na další zajímavé informace a videa! Jako malou ochutnávku vám přinášíme alespoň pár fotek ze včerejšího večera. Fotogalerie, Dánsko, 11. 6. 09

VIDEA V DETAILU ČLÁNKU

Komentáře k článku

Tak myslym ze se ji tenhle koncert povedl z tech 3 zatim nejvic..mozna se mi to jenom zda tim ze tahle kvalita videa je o dost lepsi nez tamty...ale tenhle koncert se mi moc libil..A taky se mi libi ze pridala do setlistu I call it love...jediny co se mi moc nelibi je ze nektery pisnicky byli az moc tvrdy..Ale jinak moc vydareny..:)