ANASTACIA V HELSINKÁCH

Anastacia Heavy Rotation Tour 2009; Helsinki (Finsko) Všichni fanoušci naší Anastacie pozor! A máme po prvním oficiálním koncertu z Anastaciiné letní šňůry po Evropě!

A soudě podle prvních reakcí a také z toho, co se už dostalo na Youtube, se máme na co těšit! Anastacia zpívá skvěle a hlavně - můžeme se těšit na její největší hity, kterým dala tak trochu nový kabát - např. koncertní video k Paid My Dues či remixová verze Left Outside Alone!

SETLIST:

Komentáře k článku

Jak už jsem psal do jiného topicu, přijde mi, že zpívala na playback. Možná se mýlím, ale u Sick and tired si na začátku mává rukama a přitom zpívá:/

Mrzí mě, že na setlistu není I call it love:((

To je fakt - I call it love a All fall down tam chybí...! A není tam ani Absolutely Positively:( Nicméně, myslím, že o playback se nejedná, protože Anastaciin hlas "live" je jiný než z nahrávek:) Ale pochybuju o živém doprovodu - spíš si myslím, že kapela hraje minimálně na half-playback

Teď mi to příjde, jako bych si pořád stěžoval, ale já z toho fakt nejsem moc odvázanej...uznávám, že setlist není nejhorší - ale taky mi chybí Absolutely Positively (aby ne, když mám takovej nick) a Heavy on My Heart, a spousta dalších z Heavy Rotation (The Way I See It,...) ALE HLAVNĚ ty nejlepší songy mi příjdou úplně zprzněný (omlouvám se za silnější výraz) - na diskotéku si totiž můžu zajít každej víkend, od koncertu očekávám spíš ten úžasnej hlas (kterej je mimochodem fakt ve skvělé kondici ;))Bohužel s tím už nehneme...každopádně v Praze to bude pravděpodobně vypadat o dost jinak. Jo a taky doufám, že se z prvního koncertu poučí zvukaři, kteří např. v Paid My Dues naprosto ztroskotali (ačkoli se Anastacia snažila set sakra moc, samotným hlasem bez mikráku asi těžko hlučící repráky překřičí) Jinak díky moc za videa...na YT se to nějak blbě hledá.

Já jedu ještě do Mnichova (což už je za pár)...tak jsem na to byl dost natěšenej....ale tak snad se to vyvrbí a hlavně myslím, že až tam budem sedět stát, křičet, tancovat nebo já nevím co, tak to budem prožívat jinak...prostě si teď musíme naposlouchat ty nový verze;)....YouTube je teď pro nás terapie, co zmírní šok, který mohl v Praze nastat, kdybychom to neslyšeli s předstihem:o). Ale snad nebude tak zle...třeba za chvíli nebudeme chtít slyšet nic jiného.

Člověk asi pořád bude srovnávat s Live At Last, ale chce na to koukat jinak. Na dojmech ubírá kvalita videí, kde koncertní hala působí jak místní tělocvična s dvouma stovkama fanoušků. Až bude mít člověk kolem sebe hučící dav, bude to naprosto o něčem jiným ;)

Tak můj názor je takovej že Stacey to zazpívala uplně úžasně! a hlavně co se tyce stylu tak se to z Live At Last srovnávat ani nedá, protože Live at last bylo provedeny v rockovym duchu... tentokrat to Stacey pobrala vic tanečnějš... ale to se dalo čekat... Stacey sama řikala že momentalne je v totalni pohode a od toho se taky odviji jeji hudba... jinak kvalita jejiho zpevu je porad stejna... stejne dokonala... ... setlist super... par songu mi tam chybi.. ale prece tam nemuze narvat celou svoji diskografii xD a navic nesmime zapomenout ze u nas se bude konat jeste duet =o)

Takže abych vám to shrnul:-D:-D ..... To left outside alone je celkem dobrý ... zvlášť ta hlavní část .... sem zas měl chlupy v pozoru:-D ... to samý konec u I´m outta love .... Těším se na I thought I told you that páč to jsem ještě na živo neslyšel a písnička je to celkem pěkná .... Taky, jak sem teďkom brouzdal po netu, tak ěm napadlo že mohla zazpívat Dream on od Aerosmithů ... viz http://www.youtube.com/watch?v=4gJGSyBE5AM .... páč to bylo brutální .... no ... a ps ... co myslítež e se bude prodávat jako takový ty předmětu k tour??? .... Abych věděl jak moc šetřit kdybych zas chtěl všechno:-D

Taky dream on? xD Ja si ji poustim celej tenhle tejden porad dokola... a nemuzu si pomoct xD zazpivala ji uplne uchvatne! uz si ji porad musim zpivat jak sem si ji zafixovala xD .... no a predmety ...nedokazu si typnout ale podle me klasika co na koncertech bejva... tricka,mikiny...

Na YT už je i Heavy Rotation - jen část, kde toho Anastacia zrovna moc nenazpívá...tak snad se dočkáme i druhé poloviny:) http://www.youtube.com/watch?v=oikwrx4mshM a taky You'll Be Fine http://www.youtube.com/watch?v=ZRHF48YqzL0 a You'll Never Be Alone, což je úplně skvělý http://www.youtube.com/watch?v=BI9y39XqzzY ...na to se fakt těším!