Vstupenky v prodeji!

Velký a dlouho očekávaný návrat této charismatické zpěvačky a textařky s nezaměnitelným hlasem bude podpořen comebackovým studiovým albem „HEAVY ROTATION“. Se změnou nahrávací společnosti (album vychází pod labelem Mercury Records (UK)) mění Anastacia také svou image. Tato krásná, sexy plavovláska přijede v rámci celosvětového turné do Prahy dokázat, že zpívat rozhodně nezapomněla!

Lístky si můžete obstarat na adrese ticketpro.cz a ticketportal.cz
Ceny vstupenek jsou od 490,--.

Komentáře k článku

Lístky jsou již od 790,-!

Nicméně nechápu ten komentář o tom, že zájem ze strany fanoušků je obrovský. Promotéři chtějí lidi evidentně ,,donutit" si koupit lístek co nejdřív.

Nikola: nemizí. Lístky prodává ticketpro a ticketportal napůl. To, že na plánku nejdou místa rezervovat neznamená, že jsou prodána. To také znamená, že je prodává ta druhá prodejní síť. Např. za včerejšek od 13. hodiny se prodalo necelých 10 vstupenek přes ticketportal na stání u podia!!!
Tyto lístky mizí většinou nejchleji. Je to prostě tah organizátorů.

Souhlasím s tím, co říká (píše) Honza. A byl bych rád, aby se přestala vyvolávat panika ohledně lístků na Anastacii. Kdo nemá peníze teď, určitě sežene lístek i za měsíc, možná i těsně před koncertem. I když všichni Anastacii máme rádi, tak je nutné si uvědomit, že i přes všechny kvalitní písničky, které ona má, tak rozhodně už se netěší takové popularitě jako se těšilá právě před čtyřmi roky.

Honza: Je mi jasné, že nebude asi takovy prehnany zajem jak se snazej naznacit.. aby jsme si co nejdriv koupili listky... to ze listky prodava jak ticketportal tak ticketpro sem vedela ale to ze je na jedny strance nemuzu koupit kvuli tomu ze je prodavaj na druhy =o) sem nevedela tak diky...

Jinak co sem tu cetla ... ze o litsky neni takovy zajem to bude asi pravda ale kazdopadne Anastacia zustava porad stejne výbornou zpevackou jako byvala...mozna to treba neni realisticky pohled ale treba se propagace ke ktery uz se radsi dal vyjadrovat nebudu po turne zmeni =o)

Nikola: propagace je šílená, ale myslím si, že odložení singlu Defeated je proto, že ho nasadí déle, a to před koncertní šňůrou. Song bude aktuální, je hodně dobrý a tak přiláká lidi.

Petiiik: přesně tak.

Na ticketpro.cz se začaly prodávat lístky na Abba - the show a je tam věta ,,Zájem o lístky na ABBA THE SHOW je mimořádné velký, proto neváhejte a zamluvte si lístky co nejdříve!" . Ani bych se nedivil, kdyby JVS byla (spolu)pořadatel:))

Praha už je i na ofiko stránkách.