Anastacia přijede podruhé zazpívat na Slovensko

Anastacia SplendidSiteSlovenský portál pravda.sk informoval, že koncert Anastacie v rámci letního turné 2009 je pro Slovensko již domluven. Čtyřicetiletá autorka čtyř studiových alb vystoupí 5. září v bratislavské Sibamac Aréně NTC.

Slovensko navštíví Anastacia v rámci evropského truné, během kterého se ukáže i v Budapešti (6. září) a v České republice (v půlce července). Vstupenky na její bratislavský koncert bude možné koupit v síti Ticketportalu po Velikonocích. Jejich cena by měla začínat na částce 30 €. Anastacia v Bratislavě poprvé vystoupila 7. srpna 2005, konkrétně na fotbalovém stadiónu Artmedie Petržalka.

[celý článek]

zdroj: pravda.sk; poděkování: Honza

Komentáře k článku

Nemáš zač ;) Snad do ČR opravdu přijede. Je zvláštní, že SK a Maďarsko je už domluvený, ale ČR a její termín ještě nejsou známy. Zvláště, když bude o měsíc a půl dříve u nás. Doufám, že nevycházejí jen z e-mailu, který byl tady uveřejněn.

Zas na druhou stranu, když to uvádí ticketportal i na CZ stránkách, tak proč tomu nevěřit. Nicméně mi přijde v té tiskové zprávě divný, že by to organizovala slovenská agentura. Teda jestli jsem to dobře pochopil. Stejně tak i koncert v Maďarsku. To nechápu.
Jen se obávám, že o tom koncertu se ví jen z toho mailu, který tady byl uveřejněn od JVS Group. To by potom bylo špatné.