Videa z Women's World Awards

no, ja nevim, ale nezda se mi, ze by DEFEATED zazpívala Ana na živo, není to samozřejmě poznat... je to sice v obyčejných a nijak vysokých tonech, ale snad se pti propagaci týhle písníčky, dočkáme i živáku.... :-)

Jak se píše v článku - ani jedna skladba nebyla zpívaná na živo.

[to sir.] Nevím, jestli je to podle "našich" nebo "jejich" představ, nicméně mám za to, že tato "novo-stará" image seděla ke Stacey jednoduše nejvíc! Rád bych, kdyby vlnám odzvonilo. Abych se přiznal, nikdy mi nepřirostly k srdci :)

Stacey je uzasna jak s vlnama xD tak bez nich... co me chybi ale uz sem zvykla a podporuju ji takovou jaka je sou jeji prisedli kalhoty a kratky tricka xD ale i bez toho je porad stejne super... jen je to jak rikam nezvyk mno... xD ... jinak skvelej vykon jako vzdy... to ani nema cenu komentovat... prvni 2 sluvka u defeated se nam nejak nesrovnaly s playbackem bo co to bylo .. nekdo rika ze studio verze nekdo playback ja tomu nerozumim kazdopadne jinak se mi to zase libilo xD ... uprime nevidela sem zatim ani jedno zivy vystopeni kde by Stacey nezazpivala peckove... xD ... mno napsala sem roman tak zase bezim cus xD

Během galavečera Women's World Awards 2008/2009, který se konal 5. března v rakouské metropoli, Anastacia zazpívala na playback nový singl "Defeated" a starší hit "I'm Outta Love". K dispozici jsou divácká videa, jejichž kvalita není převratná, nicméně jedná se zatím o jediný video záznam.

[video: Anastacia - Defeated (Women's World Awards 2008/2009)]
[video: Anastacia - I'm Outta Love (Women's World Awards 2008/2009)]

www.womensworldawards.com

Na oficiálních stránkách si rovněž můžete stáhnout zhruba pětiminutový sestřih z průběhu večera. Několikrát se v něm objeví i Anastacia (red carpet, převzetí ceny).

Název: Women's World Award (HD video) (zdroj: WWA.com)
Délka videa: 6:39
Formát: mpg
Velikost: 313 MB

video: Anastacia - Defeated (Women's World Awards 2008/2009)

video: Anastacia - I'm Outta Love (Women's World Awards 2008/2009)

zdroj: WomensWorldAwards.com