Tony Moran

Anastacia a DJ MoranJiž koncem června minulého roku jsme psali o spolupráci Anastacie s DJ a producentem Anthony Moranem. Výsledkem jejich společné tvorby je taneční singl If I Was Your Boyfriend, jehož minutový snippet si můžete poslechnout jako malou ukázku již nyní.

Jak to tak vypadá, letošní rok se zdá být po spolupráci s Tiëstem a Tony Moranem pro zpěvaččinu účast v projektech DJů docela úspěšný.

Pozn. V porovnání k vlastní tvorbě zatím 2:0 :)

zdroj: AnastaciaFanClub.at, SoundCloud.com

Anastacia a Tony MoranAnastacia se pustila do diskuze se svými fanoušky na Twitteru a v odpovědích prozradila bližší podrobnosti k připravovanému albu. Nová deska by měla vyjít v létě příštího roku a měla by se nést v kombinaci sprocku a dance. (Již dříve sama zpěvačka zmínila i rock, a proto si na výslednou podobu budeme muset rok počkat.)

Internetem prolétla informace o spolupráci mezi Anastacií a Tony Moranem. Zpěvačka s DJem a producentem Anthony Moranem chystají společný singl, ke kterému by ještě letos měl vyjít i videoklip.

Poslední zajímavostí, kterou Anastacia zmínila, je již poněkud opomenutá spolupráce s jednou velkou společností.

Máme pro Vás další podrobnosti ohledně nového singlu, který Anastacia plánuje vydat na konci letošního léta. Název písně je "Heartbeat" a jedná se o společný kousek s americkým hudebníkem Tony Moranem. Anastacia se také svěřila, že k písni se bude natáčet i videoklip.

I když půjde o taneční věc, Anastacia stále slibuje, že s novou deskou ožije i sprock!

zdroj: Anastaciasource.org, Twitter/AnastaciaFanily