Anastacia o připravovaném albu

Anastacia a Tony MoranAnastacia se pustila do diskuze se svými fanoušky na Twitteru a v odpovědích prozradila bližší podrobnosti k připravovanému albu. Nová deska by měla vyjít v létě příštího roku a měla by se nést v kombinaci sprocku a dance. (Již dříve sama zpěvačka zmínila i rock, a proto si na výslednou podobu budeme muset rok počkat.)

Internetem prolétla informace o spolupráci mezi Anastacií a Tony Moranem. Zpěvačka s DJem a producentem Anthony Moranem chystají společný singl, ke kterému by ještě letos měl vyjít i videoklip.

Poslední zajímavostí, kterou Anastacia zmínila, je již poněkud opomenutá spolupráce s jednou velkou společností.

Zpěvačka chystá zbrusu nový hit speciálně určený pro zatím nejmenovaný produkt oné firmy. Ten by se měl dostat na trh v únoru roku 2012. Otázkou zůstává, jestli půjde o dříve diskutovanou spolupráci s automobilkou Škoda a promo nového vozu či nikoli. Nechme se překvapit. I nad tímto projektem visí zatím otazníky a spousta očekávání.

A jak by mohl vypadat cover k singlu Anastacie a Tonyho Morana? Návrh z dílny Anastacia.cz zůstane sice jen "na papíře", ale malou ukázku jsme si nemohli odpustit ;)
Anastacia a Tony Moran

Komentáře k článku

Přidal Návštěvník (neověřeno) dne 01/08/2011

Trvalý odkaz

Tak nejdřív se mluví že Anastacia,vydá cd,na konci letošního roku.A na konec to odložila až na léto,příštího roku...? To se třeba může stát že v roce 2012 to zas odloží na 2013.....! Člověk nemůže věřit fakt ničemu.