Novým singlem bude "Defeated"

Anastacia SplendidSiteVydavatelství Universal Music oficiálně potvrdilo informaci, že v pořadí 'třetím' singlem z comebackového alba "Heavy Rotation" bude skladba "Defeated". Bude tentokrát výběr nového singlu slavit úspěch? (V naší anketě je průběžně "Defeated" na druhém místě.)

Jak se dívají právě na tuto skladbu kritici? "Ve skladbě 'Defeated' se naopak pouští (Anastacia - pozn. autora) do tuctového r'n'b a i když jde o povedený kousek, zpěvačky, jako je Anastacia, je na tyhle věci opravdu škoda.. (musicserver.cz)

A co na to říkáte vy - čeští fandové. Myslíte si, že r'n'b-"éčková" skladba se prosadí?

zobrazit text | přehrát singl Anastacia - Defeated.mp3

Singl "Defeated" vyjde 3. dubna v Rakousku, Německu, Švýcarsku a Nizozemsku, na 6. dubna je naplánováno vydání singlu ve zbylých evropských zemích a Asii (výjma Japonska).

Komentáře k článku

Přidal Návštěvník (neověřeno) dne 19/02/2009

Trvalý odkaz

Nějaký jasnovidec tady při uvedení alba v Evropě psal, že album je zaměřené spíše na americkou část populace, protože v Americe Anastacia nikdy nebyla tolik úspěšná jak v Evropě. A je to tak - my (mírně) zklamaní a v USA je to hit. Defeated jako singl se mi moc nelíbí, ale nevím jak ostatním, ale já žádný v něm žádný velký hit nevidím... Pomalu to spěje k tomu, že se Anastacia od Evropy odprostí, pojede do USA na turné, protože tam je CD jak to tak vypadá úspěšné. Podle mně špatný konec, aleč uvidíme, jak Evropa zareaguje na Defeated, to je podle mě velmi důležité a výsledek se odrazí v Anastaciině zaměření, co se týče Evropa/USA.

Nevím jestli je šťastná volba "opouštět" poměrně kvalitní základnu v Evropě a pokokušet se "na stará kolena" o zázrak za velkou louží. "Na stará kolena" přitom nemyslím s ohledem na zpěvaččin věk, ale přeci jenom není Anastacia žádnou právě vzlétající hvězdou. Na hudební scéně již nějaký ten pátek je a pokud se za ta léta nepodařilo v US uspět, nevím, jestli se tentokrát (i navzdory velkýmu úsilí Universalu) podaří situaci obrátit. Každopádně nechám se překvapit a úspěch na Západě určitě Anastacii přeju. I když nerad se vzdávám "staré dobré Stacey" ve prospěch r'n'b songů poplatnejch US.

Přidal x2x (neověřeno) dne 24/02/2009

In reply to by Návštěvník (neověřeno)

Trvalý odkaz

To, že se album dostane do TOP50 prodejnosti a TOP10 v POP moc velký úspěch neznamená ... uvidíme za pár měsíců, kdy budou známé přesnější čísla.

Anastacii znají v americe jen díky jedné max dvěma písničkám.

Myslím si, že ona sama kašle na prodeje a na to, kde úspěšná je a kde není ... (sama to řekla v Loose Woman) ...