Heavy Rotation Tour - Stockholm, Švédsko

Anastacia Heavy Rotation Tour 2009; Stockholm (Švédsko)Včera 9. 6. proběhl další koncert v rámci 'Anastacia - Heavy Rotation Tour 2009'. Na své si přišli severští fandové ze Švédska, kteří se přišli podívat na skvělou show do stockholmské Annexet Areny.

Podle průběžných informací byl setlist beze změny. Jen Anastacia stihla vystřídat v průběhu koncertu vícero oblečků. Zůstaňte s Anastacia SplendidSite a čekejte na další zajímavé informace a videa! Jako malou ochutnávku vám přinášíme alespoň pár fotek ze včerejšího večera.

aktualizováno
St, 11/06/2009 :: 09:59 :: Matt

Videa:

Fotky:

photo #1 | photo #2

Komentáře k článku

Sluší jí to a zpívá skvěle. Jediné co se mi moc nelíbí (nebo možná trvá než si zvyknu) jsou vokálistky. Nemůžu s tim přestat, ale přijde mi, že jsou to snad nejhorší zpěvačka. Nemyslím to tak, že neumějí zpívat, to ne, ale prostě se mi k Anastacii moc nehodí.
Jinak se mi oba koncerty mooooc líbily:)

Cowboys and Kisses je prostě skvělý! Teda spíš by se to mělo při tomto turné jmenovat Stripters and Kisses, ale chápu, že ženskou část fanouškovské základny kaubój ve vaně jistě oslovil. Já čekal, že tam pak skončí oba, ale to by bylo asi kostýmově náročné :)

Myslím, že je důležité vědět, co píšou na anstaciadreams.com - Anastacia podle všeho řekla na koncertě ve Stockholmu:

Má pocit, že její vydavatelství vydalo písně, které nereprezentují desku a nejsou tím, co její fanoušci očekávají.

No nevím, jestli to není jen svedení viny na vydavatelství. Každopádně nový singl vydavatelství nechce vydat, ale Ana řekla, že prostě další singl to bude.

Skrz ty předměty, co se prodávají k turné, podle informací od fanoušků z Finska: TRIČKA ( např. z jedné strany Anastacia, z druhé tetování křídel a data jednotlivých koncertů), HRNKY, PLAKÁTY, KLÍČENKY, KNIHA O TURNÉ, TAŠKY (asi s potiskem) a závěrečný zlatý hřeb: BRYNDÁČKY (s potiskem Sick and Tired) - hmmm, že bych narychlo pořídil nějaké to mimino? A nebo jsou bryndáčky určeny pro nenasytné, slintající fanoušky k použití pro samotný koncert? Tak to bych si asi přeci jen jeden koupit měl...;)

Hlavně nezapomeňte v té vší euforii z koncertů na hlasování!!! Teď jsem se díval na Kiss - super, Anastacia se vyšvihla na 2. místo, což už jsem nečekal. Ale na Rádiu Haná spadla ze 13. na 14....tady se může hlasovat jen jednou (a to bohužel i v celém našem domě, kde je mrtě počítačů, což je pro mě osobní tragédie :) Čím častěji se bude hrát, tím víc si ji lidi oblíbí, aspoň tak to bylo i u mě...TAKŽE NEOTÁLET A HLASOVAT!

HEY a ještě něco, teď jsem na Hané objevil hned nalevo od žebříčku hitů anketu "hudební novinky"...nijak jsem se tím před tím nezabýval, ale teď jsem tam náhodou narazil na Defeated a dá se hlasovat něco jako "fakt skvelá, tešil(a) bych se až ji zase uslyším"...asi se v tom dá nějak listovat a vyjádřit se k více interpretům (teď tam mám Green Day a nejde s tím pohnout - no, já jsem na tyhle techniky úplně levej) Tak snad nejsem poslední, kdo tu anketu objevil;)

No idem poštudovať tu Hanú...A inac viete, že do tych radii sa da hlasovat z kazdeho prehliadaca? Teda iba do KISS...Tak snad sa to zapocitava, no pome rychlo nech niesom sama čo kazdy den hlasuje z 5prehliadacov heh :D Nech sa song dostane do povedomia!!!

Jáj, tak to je luxus!!! Fakt to jde znovu z jinýho prohlížeče! Aspoň teda na Kissu...Díky za info...Neboj, nejsi jedinej šílenec...někdy si říkám, jestli to trošku nepřeháníme s tím fanouškovstvím...odpověď zní NE! Správný fanoušek pro další hlas i z opery do exploreru nebo firefoxu skočí! Ale slyšel jsem i dobrej upgrade: Lepší pírko za plotem, než laťka v prdeli:)