Anastacia vydává svůj první vinyl

Dnes je to na den přesně 16 let, kdy vyšlo debutové album Not That Kind, které rázem katapultovalo Anastacii mezi top zpěvačky. Deska bodovala téměř ve všech evropských hitparádách, kde si poměrně rychle získala své místo v první desítce nejhranějších, následoval úspěch v Asii a Austrálii, který předcházel neméně kladným ohlasům v Americe. Singl I'm Outta Love sklízel obrovský úspěch. Usadil se v TOP5 ve více jak 5 zemích a získal 5 zlatých ocenění. Následovalo vydání druhého singlu Not That Kind, o rok později pak Cowboys & Kisses a Made For Loving You.

Tento den se nedá oslavit lépe, než pořízením desky Not That Kind, která vychází v limitované edici na vinylu. Sběratelský kousek si můžete předobjednat na oficiálním storu Anastacia.com (vydání je plánováno na 24. června 2016).

Anastacia – vinyl Not That Kind

Komentáře k článku

Přidal Návštěvník (neověřeno) dne 17/07/2016

Trvalý odkaz

Anastaciu jsem začala poslouchat teprve nedávno! Mimo rocku a metalu mám ráda i RnB, takže její hudba je mi také docela blízká. Anastacia je pro mě především člověk se srdcem na správném místě, což mi velmi často potvrzuje. Je hodná, upřímná a hlavně SILNÁ!!! Tolik bolesti, co si musela vytrpět by položilo každého druhého. Moc si jí jako člověka vážím a obdivuju jí.
Svými texty se dotkla duší milionů lidí a některým i otevřela oči...