Anastacia: koncert pro arénu Lviv v HQ

Anastacia se stala hlavní hvězdou velkolepé události a to slavnostního otevírání nové arény Lviv na Ukrajině. Aréna, která má kapacitu 35.000 míst, se tak dočkala téměř 40 minutového koncertu, během kterého Anastacia zazpívala svoje velké hity - show otevřela písní Why'd You Lie To Me, na staré časy zavzpomínala kytarovou verzí Heavy on My Heart, všechny přítomné překvapila písní Alicie Keys - Empire State of Mind a také se konečně vrátila originální rocková verze Left Outside Alone.

Anastacia, live show, Arena Lviv, Ukrajina(29. 10. 2011)

Pokud jste neměli tu možnost sledovat živý přenos včera večer na kanále Ukraina, podívejte se na kompletní setlist nebo si celou show stáhněte pomocí odkazů v detailu článku.

Setlist:

Why'D You Lie To me; Sick & Tired; Cowboys & Kisses; Welcome to My Truth; Heavy on My Heart; Pieces of a Dream; Empire State of Mind; Paid My Dues; One Day in Your Life; Left Outside Alone; I'm Outta Love

Záznam koncertu:

Odkaz #1:Anastacia, Arena Lviv, Ukraine, 29/10/2011
Odkaz #2:Anastacia, Arena Lviv, Ukraine, 29/10/2011

Zdroj: AnastaciaDreams.com

Komentáře k článku

No pecka je hlavně doprovodnej band! Docela přitvrdili a evidentně podrželi Anastacii tam, kde jí hlasivky nestačily (na východě nám nějak prochladla). Každopádně "crystal clear" výšek už se nejspíš nedočkáme ani v době, kdy bude dokonale vyléčená. Ale zase když hlas neslouží, frázuje jako bohyně, takže to převálcovalo i drobný nedokonalosti. Nejpovedenější kousek večera "Pieces of a Dream" ve tvrdším provedení a s klavírním sólem ;)

Další fotky Anastacie z Mnichova http://www.anastaciadreams.com/gallery/displayimage.php?album=448&pos=6
a další z Madridu myslim http://www.anastaciadreams.com/gallery/thumbnails.php?album=450