Anastacia na soukromé akci v Portugalsku

AnastaciaAnastacia má za sebou další soukromou akci. Tentokrát se její přízni těšili v Portugalsku, kde si užili pětačtyřicetiminutové zpěvaččino vystoupení. Nemohly chybět Anastaciiny největší hity, jako Not That Kind, I'm Outta Love, Sick And Tired, Left Outside Alone, One Day In Your Life a další.

Video v detailu článku zachycuje živě odzpívanou poslední uvedenou skladbu, kdy si zpěvačka napomoc přizvala jednu z účastnic minulé řady německé Superstar - mladičkou Rumunku Lindu Teodosiu. Je nutné podotknout, že dámám to na pódiu skutečně šlo. Přesvědčte se sami a podívejte se na živé One Day In Your Life.

Určitě si nenechte ujít povedený záběr z hotelové terasy (pořízený ve 03:30 po skončení show), kde se v dekách halí Anastacia a další členové realizačního týmu včetně Shawn.

zdroj: AnastaciaSource.com

Komentáře k článku

Tak tohle je fakt pecka. Anča si to zase po dlouhé době užívá! A před Lindou teda klobouk dolů, protože zazpívat One Day in Your Life z fleku a ještě improvizovat, to by nesvedla ani Chaka :) a Anča její pohotovost evidentně ocenila. Jak v průběhu řve do publika, to mě dostává. Tak snad si bude užívat všechny svoje koncerty od teď už jenom takhle.