Anastacia v povedené reportáži pro Super.cz

AnastaciaV průběhu Anastaciina pobytu v Praze, kdy se jako hosté společně s DJ Tiëstem účastnili velkolepé konference automobilky Škoda, jevili o zpěvačku velký zájem téměř všechna tuzemská média. Výjimkou až do dnešního dne byl server Super.cz. Dnes bylo zveřejněno video, kde Anastacia i Tijs Michiel Verwest (DJ Tiësto) odpovídají na otázky tematicky spojené právě s automobilismem. Jak již víme z dřívějších rozhovorů, Anastacia se označila za dobrou řidičku, ač příliš často sama nejezdí. "Kdyby to bylo jen na mně, pořád bych volala: 'Hele, probůh, to je krásná budova,'... nabourala bych do všeho," odpovídá s nadsázkou Anastacia. Ve škodovce zpěvačka ještě neseděla, ale podle vlastních slov, by to někde na poli ráda zkusila. Přehrát celé video »

Na světlo světa se dostaly také další fotky z konference. Povedené kousky nabízí ImageShack. Jestli se nakonec dočkáme i nějakého videa, které by dokumentovalo samotný průběh akce, je zatím ve hvězdách.

zdroj: Super.cz

Komentáře k článku

Ahoj tady jsem nasla dalsi video rozhovor s anastaciou tentokrat s ceskym MTV http://mtv.nova.cz/clanek/novinky/mtv-backstage-exkluzivni-rozhovory-anastacia-a-tiesto.html