Anastacia v roce 2010

Nastal čas, abychom si společně prošli ty nejdůležitější okamžiky, které jsme společně prožívali letos s Anastacií. Udělejte si chvíli čas a podívejte se na rekapitulaci Anastaciina roku 2010 »

1) LEDEN... Anastacia pro REELGAYTV: POPRVÉ O NOVÉ DESCE

Po delší pauze se Anastacia ukázala znovu na televizních obrazovkách. V rámci svého pobytu v Los Angeles poskytla rozhovor pro ReelGayTV, ve kterém prozradila dvě "zajímavé" informace.

V první z nich informuje fanoušky, že se mohou těšit na návrat ke sprocku (dočkáme se prvních ukázek 'sprock 2010' co nevidět nebo až s novým albem, jehož den vydání je zatím ve hvězdách). Druhá zpráva se týká projektu 'Here Come The Girls', kdy Anastacia slibuje pokračování dívčí tour v létě letošního roku.

článek: Anastacia pro ReelGayTV »

2) ÚNOR... Poprvé k poslechu CALLING ALL ANGELS

Skoro tomu nemohu uvěřit, ale je to tak. Dnes se objevila na internetu "nová" píseň od ANASTACIE! Jmenuje se "Calling All Angels". Zatím se neví, jestli je to vyřazená píseň z Heavy Rotation, či je to ještě starší kousek, nebo je to novinka? Některé informace hovoří i o tom, že píseň je určena pro Pussycat Dolls. Nicméně, hlas je Anastaciin! Jak se Vám líbí?

Dnes už víme, že se jedná o nevydanou skladbu pro album Heavy Rotation. Jaká škoda, nemyslíte?

článek: CALLING ALL ANGELS »

3) BŘEZEN... ART ON ICE s ANASTACIÍ:

Ve středu 3. 3. odstartoval ve Švýcarském Curychu letošní ročník galashow "Art on Ice". Kombinací hvězd hudební scény a profesionálů ze světa krasobruslení slaví show na ledu již patnáctým rokem velké úspěchy. Letošní ročník provází jména jako Anastacia, David Garrett, ze sportovců pak Stéphane Lambiel, Jewgeni Plushenko, Aljona Savchenko či Robin Szolkowy a další.

Anastaciiny přípravy na show "Art on Ice" probíhaly bez povšimnutí médií a nyní se můžeme podívat na výsledek. Kromě hudebních kvalit (o kterých není pochyb) Anastacia rovněž předvedla s bruslemi na nohou své sportovně umělecké nadání, když se po ledové ploše projížděla (nechala táhnout - pozn. autora) několikanásobným mistrem světa Stéphanem Lambielem. S mikrofonem v ruce (bez odposlechu, jehož absence se podílela na výsledné kvalitě hudebního/uměleckého zážitku) kroužila po stadiónu a vystřihla jeden ze svých nejznámějších kousků "One Day In Your Life".

článek: 15. ročník ART ON ICE s ANASTACIÍ »

4) BŘEZEN... Ben's Brother ukončují spolupráci s Anastacií, nahrazuje ji opět Joss Stone:

Joss Stone opět nahrazuje Anastacii - podle posledních zpráv od samotného frontmana britské partičky "Bens Brother" víme, že s ním nahrávací společnosti Island Records (stejná společnost pod kterou nyní je i Anastacia) ukončila spolupráci. Sám se tedy rozhodl udělat na vlastní pěst promo desky "Battling Giants" ve Francii a jako pilotní singl chce vypustit "Stalemate", jenže v původní verzi s Joss Stone. Co to může znamenat? Jamie nebyl s Anastacií spokojený nebo Anastacia nemá na další promo "Stalemate" čas?

článek: O ANASTACII BEZ ANASTACIE »

5) DUBEN... Smutná zpráva: ANASTACIA a WAYNE - ROZVOD!

Podle zatím nepotvrzených informací se připravuje rozvod americké zpěvačky Anastacie a jejího ex-bodyguarda Wayne Newtona. Tato informace se objevila na americkém serveru RadarOnline.com a opírá se o samotnou žádost Anastacie, která se nějakým způsobem dostala na světlo. Dokud ji nepotvrdí oficiálně alespoň jedna ze zúčastněných stran, berme ji proto s rezervou.

Tentýž den o rozvodu informovala i německá televizní stanice RTL a na internetu se objevily i skeny originálu žádosti o rozvod, kterou Anastacia podala ve stejný den, jako se konala svatba s Waynem. Za pár dnů Anastacia tuto zprávu potvrdila. Zpráva o rozvodu Anastacie se též objevila i v českých bulvárních serverech Super.cz apod.

článek: RADARONLINE: ANASTACIA SE ROZVÁDÍ »

6) KVĚTEN... Anastacia potvrzuje plány na léto roku 2010:

Oficiální vyjádření přímo od Anastacie potvrzuje vše, co jsme uvedli dříve. Nejaktuálnějším projektem je nový duet s osmadvacetiletým ruským popovým zpěvákem Dimou Bilanem. V nahrávacím studiu v LA se společně potkají již příští týden. Anastacia rovněž potvrzuje, že se chystá na cestu do Moskvy, kde 11. června společný singl představí.

Zpěvačka zároveň děkuje všem za podporu, které se jí dostává v období plném životních zvratů. (Nepřímo tedy potvrzuje rozvod s Waynem.) Zajímavé informace přináší poslední věta vzkazu. "Opravdu mi všichni moc chybí a doufám, že se co nevidět vydám na tour." O tom, že je na pódiu Anastacia jako doma, víme všichni. Proto doufejme, že se co nevidět naplní její přání a dočkáme se nějakého živého vystoupení.

Poslechněte si SAFETY i vy:

článek: ANASTACIA POTVRZUJE SVÉ PLÁNY »

7) ČERVEN... ANASTACIA je v MOSKVĚ!

Slavná americká zpěvačka Anastacia s mírným zpožděním v 19:47 přiletěla do Moskvy. Do ruské metropole dorazila ve skvělé náladě a hned po příletu přiznala, že je ráda za Moskvu pod mrakem, protože slunečné počasí ji nedělá moc dobře.

Americká hvězda se ubytovala v luxusním hotelu v centru Moskvy - Aratat Hvatt. Po příjezdu do hotelu ji čekalo příjemné překvapení - Dima Bilan s obrovskou kyticí bílých růží. Bilan po té s Anastacíí v hotelu strávil nějakou dobu.

Ve článku najdete HQ fotografie a video z příletu Anastacie do Moskvy.

článek: SEXY ANASTACIA V DOBRÉ NÁLADĚ A VELKOU KYTICÍ »

8) ČERVEN... Velká show pro televizní stanici MUZTV - hlavní hvězda: ANASTACIA

Červený koberec, stovky fotografů... To byl zase jeden z velkých dnů zpěvačky Anastacie! Stala se totiž jedinou zahraniční hvězdou galakoncertu ruské hudební stanice MUZTV.

V rámci večera zazpívala poprvé společně s DIMOU BILANEM zbrusu nový duet SAFETY a také svůj hit ONE DAY IN YOUR LIFE.

Anastacia vypadala naprosto fantasticky... Posuďte sami!
článek: SAFETY LIVE pro MUZTV »

9) ČERVEN... ANASTACIA se stane porotkyní v nové talentové soutěži!

"Don't Stop Believing" - tak se jmenuje hudební reality show, která letos v létě odstartuje na britském "Channel Five". V porotě zasednou známé tváře a producenti pořadu slibují pestrou podívanou! Jak by ne, vedle britských star jako je Duncan James či Tamzin Outhwaite diváci v roli "soudce" spatří i Anastacii.

Tvůrci pořadu si slibují, že každý z porotců nabídne v hledání nových talentovaných skupin kus ze své profesionální dráhy a Anastacia má rozhodně co nabídnout.

Moderátorkou je bývalá členka formace Spice Girls Emma Bunton. A v roli porotců se představila hvězdná čtveřice - pěvecká super star Anastacia, popový idol Duncan James, brilantní herečka Tamzin Outhwaite a geniální choreograf Chucky Klapow.

článek: ANASTACIA ZASEDNE V POROTĚ »
článek: PRVNÍ KOLO DON'T STOP BELIEVING »

10) ČERVENEC... Překvapení! Anastacia si zahraje ve filmu!

V jednom rozhovoru Anastacia zmínila, že jejím snem je zahrát si ve filmu. River City Studios tento sen Anastacii pomohlo naplnit - dostala roli ve filmu "All You Can Dream".

Podle prvních informací by Anastacia měla hrát strážného anděla, který pomáhá Suzie plnit její sen. Suzie je starší dáma trpící nadváhou s nízkým sebevědomím, ale s krásným hlasem. Překonat samu sebe musí Suzie v talentové soutěži... (pozn. autora: připomíná mí to příběh Susan Boylové).

Twitter RiverCityLtd: Film shoot today at the studio for: "All You Can Dream". Pop star Anastacia is in the house for the shoot. People everywhere. (Dnes natáčení "All You Can Dream". Pop star Anastacia je ve studiu na natáčení). Premiéra filmu je naplánována na léto 2011.

článek: ANASTACIA SE OBJEVÍ NA FILMOVÉM PLÁTNĚ »

11) ČERVENEC... ANASTACIA potvrzuje zprávy o přípravách nového alba!

Konečně! Anastacia dnes v jednom z mnoha rozhovorů, které se točí kolem rozjíždějící se show "Don't Stop Believing" prozradila, že páté studiové album vyjde již příští rok!!!

Jestli se již rozjely přípravy nebo v jaké fázi se nové album nachází zatím nevíme. Nicméně už dlouho si s námi Anastaciin music agent Sal "hrál", když na svém Twitteru nechával vzkazy jako: "Kdo chce vidět Anastacii nahrávat nové album?", nebo "Chcete na nové desce Dream On?"... Samozřejmě všichni chceme nové album a konečně víme, že se jej doopravdy dočkáme. Jste napjatí? Nebo se bojíte s čím Anastacia přijde? Bude to Anastacia II nebo Heavy Rotation II? Rozhodně se máme na co těšit...

V rozhovoru pro britský pořad The 5 O' Clock Show Anastacia prozradila, že již má nahranou jednu píseň na nové album!

článek: ANASTACIA: PÁTÁ STUDIOVKA VYJDE PŘÍŠTÍ ROK! »

12) ČERVENEC... ANASTACIA KONČÍ V UNIVERSAL MUSIC!

Anastacia byla dnes odpoledne hostem britské rozhlasové stanice BBC 2 Radio, kde prozradila, že opouští svoji dosavadní nahrávací společnost Universal, pod jejíž značkou Mercury Records vydala i svoje poslední čtvrté studiové album Heavy Rotation. Co stojí za zpěvaččiným rozhodnutím je otázkou. Příliš nevyvedené promo alba Heavy Rotation? Anastacii nesedící spolupráce s Mercury Records? Můžeme jen hádat. Pod jakou značkou vyjde příští rok její páté album zatím Anastacia neprozradila.

Oficiální fanklub nám přinesl informaci, že Anastacia teď nějakou dobu bude bez zastoupení nahrávací společnosti. Jak řekla sama Anastacia, k přípravě desce nahrávací společnost nepotřebuje.

článek: ANASTACIA OPOUŠTÍ NAHRÁVACÍ SPOLEČNOST UNIVERSAL »

13) ČERVENEC... Videoklip SAFETY na světě!

14) SRPEN... ANASTACIA koncertuje v Itálii - soukromě, jen pro bohaté

Včera večer koncertovala Anastacia ve vyprodaném italském luxusním hotelu Cala Di Volpe. Devítisetčlenné obecenstvo, které neváhalo dát za lístky v přepočtu 24 500 Kč, mohlo (kromě luxusní večeře) ve zpěvaččině podání slyšet poprvé živě "I Call It Love", singl "I Can Feel You" a další starší kousky, mezi nimiž zazněly pecky "I Belong To You" (Erose stejně jako při HR Tour nahradila Maria), "In Your Eyes", "Welcome To My Truth", "Sick And Tired", "I'm Outta Love", "Paid My Dues", "Cowboys & Kisses", "One Day In Your Life", "You'll Never Be Alone", "Why'd You Lie To Me" a rovněž remixová verze největšího Anastaciina hitu "Left Outside Alone". V průběhu show nezapomněla Anastacia bavit své publikum, při rytmech why'd you lie to me všichni nadšeně tancovali.

Anastacii to nesmírně slušelo, o čemž vypovídají i první záběry z koncertu. Doufejme, že se co nevidět dočkáme i videí, neboť zážitek to musel být nezapomenutelný.

článek: ANASTACIA ZPÍVALA PRO ITALSKOU SMETÁNKU »

15) SRPEN... ANASTACIA opět září v Portugalsku - festival ALLGARVE!

Anastacia má za sebou letní festival, který se stejně jako legendární Rock in Rio konal v Portugalsku. Místem činu nebyl Lisabon jako v roce 2006, nýbrž oblíbené letovisko v Allgarve. Díky portugalskému fanklubu se můžeme podívat na kvalitní fotky, ale také videa z koncertu. Atmosférou se letošní festival s Rock in Rio 2006 srovnat nedá. Anastacia ovšem opět dokázala, že je fenomenální zpěvačkou (což dávno všichni víme). A rovněž portugalští fanoušci dokázali, že jsou zdatnými zpěváky a jak uslyšíte, občas jsou slyšet pouze oni :)

článek: ANASTACIA - FESTIVAL ALLGARVE 2010 »

16) ZÁŘÍ... Anastacia slaví 42! Zcela netradičně s novým singlem!

Dnes po ranních zprávách na belgickém rádiu Q-Music byl v premiéře odvysílán singl Burning Star. Natalia byla hostem ranní show Ornelis & Rogiers, s Anastacií se ve vysílání spojili za "velkou louži" telefonicky.

Děvčata společně představila do éteru svůj zbrusu nový duet, který se stane pilotní skladbou pro nadcházející turné "Natalia meets...". Natalia neopomněla Anastacii popřát k narozeninám všechno nejlepší, a tak na vlnách Qmusic znělo "...happy birthday dear Anastacia, happy birthday to you!".

Po několika týdnech se stal sing Burning Star relativně úspěšných a dokázal se prosadit v několika belgických hitparádách.

článek: ANASTACIA feat. NATALIA - BURNING STAR »

17) ZÁŘÍ... ANASTACIA odmítla vystoupit na finále pěvecké soutěže EUROVOICE - v přímem přenosu!

Máme pro váš špatnou, skoro bych řekl velmi smutnou zprávu. Včera Anastacia dorazila do Athén, aby mohla nacvičovat na finále hudební soutěže Eurovoice, kde měla odzpívat pět svých písní.

Nicméně vše je jinak. Včera večer Anastacia před televizními kamerami v přímém přenosu vystoupila v doprovodu svých dvou vokalistek a oznámila, že zpívat nebude. Prý došlo k poškození jejího hlasu během zvukové zkoušky v důsledku nesnesitelného kouře, který měl její vystoupení zpestřit. Anastacia managementu oznámila, že v takovém prostředí vystoupit nemůže. Přemluvili jí a jak předpovídala, kouř na bázi oleje jí poničil hlasivky.

Anastacia je již na cestě zpět do Spojených států, kde jak sama řekla, ihned vyhledá lékařskou péči, aby byl její hlas co nejdříve v pořádku.

článek: ANASTACIA ODMÍTLA VYSTOUPIT NA FINÁLE EUROVOICE »
článek: ANASTACIA HROZÍ SOUD »

18) ŘÍJEN... TRAILER k debutovému filmu ANASTACIE!

TRAILER K ALL YOU CAN DREAM

19) LISTOPAD... ANASTACIA má svůj profil na TWITERU!

20) LISTOPAD... Koncert ve švýcarské Basileji - AVO SESSION 2010

Již včera Anastacia dorazila do Švýcarska, aby mohla vystoupit na AVO Session. Koncert měl jedinečnou atmosféru, Anastacia na pódiu pořádně zářila a vystřihla starší i novější kousky. Celkem zpívala 10 písní, přičemž velké finále zakončila (jak již bývá při koncertech z poslední doby zvykem) remixem megahitu Left Outside Alone.

Prohlédnout si můžete zatím pouze fotografie z vystoupení, na videa zatím netrpělivě čekáme. Televizní stanice by měly záznam z koncertu odvysílat již brzy.

Fanoušci byli koncertem ovšem zklamáni. Anastacia vydržela na pódiu pouhých 50 minut!

článek: ANASTACIA KONCERTOVALA NA AVO SESSION »
článek: ANASTACIA VYDALA PROHLÁŠENÍ »

21) PROSINEC... HERE COME THE GIRLS podruhé vyjíždějí na tour po Spojeném Království!

Předposlední listopadový pondělní večer se alespoň ve skotském hlavním městě nesl v kulturním duchu. 22. 11. 2010 zde totiž po roce vystoupila zpěvačka Anastacia, Heather Small a Lulu v rámci pěveckého projektu "Here Come The Girls".

Oproti loňskému roku nechybí letos na pódiu živá kapela, která tyto tři úžasné zpěvačky doprovází. Samozřejmě, již dříve diskutovanou změnou je výměna americké zpěvačky Chaky Khan za britskou zpěvačku Heather Small. Jak Heather Small obstála budeme moci posoudit, až se k nám dostanou první záznamy. Mimo určitou úpravu repertoáru ale zásadní novinky show nepřinesla.

článek: HERE COME THE GIRLS EDINBURGH »
článek: HERE COME THE GIRLS 2 - VIDEOGALERIE Z GLASGOW »

Komentáře k článku

Anča to v roce 2010 nakopla na všech frontách (a to i na frontě východní s Dimou :D) Působí to sice dost rozpačitě, ale rozhodně dala o sobě víc vědět. Hlavně se konečně přiblížila své původní image, což je jasný plus. Teď už si ji nikdo nemůže pro krajkový halenky zaměňovat s britskou královnou. Kožená bunda a sem tam i brýle "viagrovky" dají jasně najevo, že máme opět tu čest s královnou sprocku. A královnou je! Poslední dobou totiž svým hlasem spolehlivě trumfuje kolegyně, co mají zkrátka štěstí na líbivý melodie. Takže pro příští rok přeju Anče silný songy, se kterýma vrátí hudební scéně zapomenutou kategorii. Do hry vstupuje přirozený predátor :D

myslím si, ze by anastacia potřebovala konečne nejaky HIT, ted desku a na nich hned nekolik hitu jak se ji to povedlo u desk Anastacia ... minimálně 4 pisnicky se hrály v rádiích. Stejne jako Beyonce a Pink se povedlo udelat desku ze které dlouhou cerpaly... a pak bylo co obrovské turné. takže já čekám... musím se přiznat, že letošní rok byl pro mě celkem sklamáním, drive jsme se na na navinky od anastacie tesil ale ted si na ni malo kdy vzpomenu ... ale to je asi normální... jakmile ale vydá desku poletím si j koupi :-)