Anastacia v rukou bulváru

Bulvární server Super.cz si Anastacii dosyta vychutnal. Dnes přichystali reportéři další překlad ze zahraničních serverů, ke kterému nezapomněli vymyslet "poutavý" titulek zdůrazněný vykřičníkem. "Anastacia: Obličej plný jedovatého botoxu!"

Stejnojmenný článek si můžete přečíst v detailu »

Zpěvačka Anastacia má dokonale hladké čelo. Nikoli však díky kosmetice a dobrým genům, ale vrásek se zbavuje botoxem. Od roku 2003 je mu prý věrná a nedá na něj dopustit. Po mamince totiž zdědila extrémně hluboké rýhy, které nemizí ani tehdy, když výraz v obličeji zcela uvolní.

Anastacii nevadí, že s umrtvením vrásek přichází o výraz v obličeji. „Bez toho mě moje rýhy v čele děsí. Mám to po mámě, která má permanentní rýhy na čele. Je to rodinný rys. A já se toho ráda zbavuju botoxem, nechávám si ho píchat na dvě místa na čele. Používám ho od roku 2003,“ přiznala Anastacia.

Jednačtyřicetiletá zpěvačka se nebojí ani jiných zákroků plastické chirurgie. Nemá totiž se svým tělem žádné problémy.

„Klidně bych se nechala operovat, kdybych měla pocit, že to potřebuju. Myslím, že by na tom mohla vzniknout závislost, pokud bych měla špatný vztah k vlastnímu tělu, ale jsem v tomto směru v pohodě, líbí se mi, jak vypadám, ačkoli docela trvá, než se člověk do tohoto stavu dostane. Vše, čím jsem prošla, ovlivnilo moje sebevědomí,“ dodala hudební hvězda.

zdroj: Super.cz

Komentáře k článku

Nj, Super.cz si vymyslí "poutavý" titulek, vybere nepovedenou fotku a hned mají látky dost. Na druhou stranu, každá zmínka o Anastacii na webu jí dělá reklamu a každá negativní reklama se taky počítá:) Anastacia je krásná baba a jedna nepovedená fotka na tom nic nezmění ;)