Sexy Anastacia v dobré náladě a s velkou kyticí

Showbiz.ru: Slavná americká zpěvačka Anastacia s mírným zpožděním v 19:47 přiletěla do Moskvy. Do ruské metropole dorazila ve skvělé náladě a hned po příletu přiznala, že je ráda za Moskvu pod mrakem, protože slunečné počasí ji nedělá moc dobře.

Anastacia v Moskvě

Americká hvězda se ubytovala v luxusním hotelu v centru Moskvy - Aratat Hvatt. Po příjezdu do hotelu ji čekalo příjemné překvapení - Dima Bilan s obrovskou kyticí bílých růží. Bilan po té s Anastacíí v hotelu strávil nějakou dobu.

Zítra má Anastacia na programu velké nákupy a první zkoušku. A hlavně - vypadá skvěle! Co říkáte?

Krátké video z Moskvy zde (Showbiz.ru).
Fotky z příjezdu: Anastacia - příjezd do Moskvy 2010 »

aktualizováno
Čt, 10/06/2010 :: 22:50 :: Petiiik

V jednom rozhovoru Dima Bilan prozradil, že duet "Safety" je baladou o nehynoucí lásce. Z dnešního prvního dne Anastacie v Moskvě máme další fotku - v detailu článku.

Anastacia a Dimova vizážistka Yana

Komentáře k článku

Vypadá fakt výborně! Když vezmeme v úvahu, že absolvovala několika hodinový let z USA do Ruska... A co až si ji v pátek vezmou "na paškál" vizážisté... No máme se na co těšit:)

Prostě jednička! Docela by mě zajímalo, kdo Anče radí, jak se vyfiknout, protože na Rusko je to podle mě hodně dobrá volba (stejně jako loni touhle dobou první "koncert" v rámci HR Tour, kdy měla v Rusku koženou bundu a nějakou třpytivou čelenku... bylo to trochu nevkusný, ale podle mě bodovala)... možná ještě vyměnit látkovej kabát za koženej. Zlatou kabelkou zaujala 100%. A kdyby Dima nepředvedl zrovna bezchybnej pěveckej výkon, tak růžema teda skóruje na plné čáře!!! Styl má, to se mu musí nechat...