Anastacia & spol. pro letošek pověsí tour na hřebík

Here Come The GirlsJako každá správná popová megastár :D i Lulu má svůj profil na síti Twitter - Lulushouts ». V pondělí tak mohla pohotově informovat fanoušky o tom, že spolu se zbytkem sestavy 'HCTG' vězí v letištní hale v Manchesteru a snaží se dostat na show v Belfastu. Bohužel neúspěšně - koncert byl nejprve přesunut na dnešek, ovšem podle dostupných informací byl i tento přeložený koncert nakonec zrušen.

Z celkového počtu 21 plánovaných tak proběhlo pouze 19 koncertů. Jak jsme vás již informovali, na rok 2010 se počítá s obnovením tour a co víc - budou zařazeny také koncerty po celé Evropě. Snad si Anastacia vzpomene, jakou atmosféru jí české publikum v červenci připravilo v pražské Tesla Aréně, a vypraví se s děvčaty také do České republiky.

Komentáře k článku

Tak to si přejeme asi všichni... pro rok 2010 slíbila Anastacia i to, že bude pracovat na novém albu. Jen se trošku obávám, že bude problém sehnat na něj peníze, když HR nebylo zrovna megatrákem (ale třeba by si Anča mohla trošku sáhnout do vlastních úspor a udělat si takovej self-sponsoring)

Mozno spravia HCTG v Europe vela koncertov a par z nich bude mozno vo velkych halach (podobne ako LAL tour a the Encore tour) a listky mozno nebudu prave najlacnejsie. Vsetko je to vsak len mozno, nechajme sa prekvapit. Ja osobne by som radsej prijal vzostup solo kariery v podobe noveho sprock albumu, ale zasa koncert HCTG keby bol niekde nablizku by som si nechcel nechat ujst. Mozno to Annie postiha vsetko naraz:) Kazdopadne, nech je pre nu rok 2010 co najviac uspesny!!