'HCTG' předvedly v Blackpool naprosto precizní výkon

Včera byl konečně odvysílán přenos z Royal Variety Performance 2009. Do dnešního dne jsme měli pouze stručné informace o celém vystoupení, a tak si můžeme konečně vychutnat nefalšovanou atmosféru, která show provázela.

Děvčata opravdu předvedla bezchybný výkon, a když opomenu příjezd Chaky vyvalené na pohyblivém gauči, nebylo na zdařilém úvodním čísle pranic k smíchu. Naopak, člověk musí při sledování záznamu napjatě zírat, co mu Anastacia, Chaka a Lulu nadělí za skvělou podívanou. Nutno dodat, že Anastacia je ve fenomenální hlasové kondici - a to již od samotného "Yeaaaaah", které dokonale zaintonuje při spouštění ze žebříku.

Video ke zhlédnutí v detailu článku.

Komentáře k článku

A ještě doporučuju pro všechny, kdo si zrovna nelibujou ve stylu Lady Gaga, aby zkoukli její výstup na 'RVP'», kterej alespoň mně ukázal, že Gaga docela i zazpívat umí, když se snaží. Konečně jsem pochopil kostým a taky musím uznat, že zachovala důstojnost večera, ale přitom si nijak nepokazila dlouho budovanou pověst 'zhýralé'.

Sice nemám album Lady Gaga doma, ale zpěvačka je to hodně dobrá - třeba takový "Poker Face" v akustickým vydání je naprosto geniální... A k její image bych řekl jen to, že dnešní umělci se musí umět nějak prodat a musí na sebe umět upozornit - dobrý hlas nestačí. Koneckonců, Anastacia je toho důkazem. Nudné a naprosto nepovedené video k "I Can Feel You" nemohl v hitparádách konkurovat "Just Dance" či zmíněnému "Poker Face". Na druhou stranu se Anastacia může pyšnit desetiletou kariérou a stálou základnou fanoušků. Otázkou je, jestli se to povede třeba Lady Gaga:) Prostě Stacey 4E!:D