video k defeated nebude!

Podle nejnovějších informací videoklip k písni DEFEATED nebude komerční a nebude se vysílat! Bude pouze součástí turné (něco jako "Time" nebo "I Do").

zdroj: AnastaciaFanclub.at

Komentáře k článku

To teda nechápu:-(( První singl z Heavy Rotation, kterej se mi fakt líbí, a nebude mít žádnou propagaci. To je fakt hodně neuváženej krok... To nemohli natočit alespoň nějakej nízkorozpočtovej, např. s Anastaciou zpívající ve studiu? Nejlíp by udělala, kdyby si ho natočila sama ze svejch prostředků:-)

Je fakt, že si mohli po předchozích dvou "pokusech o videoklip" zlepšit reputaci. Nicméně UM bude asi teď vážit opravdu každý euro, který vydá na Ana promotion. (Jak už padlo dřív, Universal zastavil další propagaci HR. Tohle rozhodnutí je důkazem.)

Ne, "načerno" nebude, ale bude sloužit pouze k ilustraci písni během turné. Tímto způsobem byly natočeny klipy k "I do, Time, Underground Army, Seasons Change a Rearview". Mattův příspěvek (viz výše) je pravdivý - souvisí to i s pozastavením jakékoliv další promotion alba "Heavy Rotation". Universal již nebude do Anastacii dávat peníze a raději je bude cpát do jiných umělců (Lady Gaga, Duffy..) Bohužel...

[to Petiiik] Dobře zeditovanej comment :D

Situace je teď poněkud neobvyklá. Nikdo oficiálně nevyvrátil tvrzení, že další singl BUDE "Defeated", i když na druhou stranu víme, že video k "singlu" NEBUDE. Nezbývá nám tedy nic jinýho, než si počkat, jak se situace bude mít dál.

Pokud máte v hlavě nějakou představu, jak se bude vyvíjet další dění (vydání singlu, turné, spory s vydavatelstvím), neváhejte a pošlete nám svůj "příběh" mailem. Uveřejníme jej na stránkách a návštěvníci budou moci hodnotit, jak se jim Vaše vize líbí.