Anastacia si přijela pro cenu

http://anastaciasource.org/gallery/albums/userpics/10001/hq4%7E4.jpg', 520)" onMouseout="hideddrivetip()">Jak jsme vás informovali již dříve, Anastacia bude jednou z hlavních účinkujících galavečera "Women's World Awards 2008/2009". Dnes nastal velký den. Anastacia přijela před sedmou hodinou večerní do Rakouska, kde si má převzít jednu z cen. (Jedná se o kategorii "Cena pro světovou umělkyni".) Podle některých zdrojů prý po příjezdu neměla na pořadatele žádné speciální přání. Údajně se jí zachtělo jen čokoládových bonbónu M&M's a solených brambůrků.

Zpěvačka v průběhu večera vystoupí celkem se dvěma písněmi. Premiérově představí svůj letošní singl "Defeated" (což bylo potvrzeno již dříve samotným vydavatelstvím Universal Music), zároveň se můžeme těšit na nějaký ze starších kousků.

K dispozici jsou již nyní první záběry z červeného koberce - užijte si je! Stačí kliknout na níže uvedený odkaz.

[foto: Anastacia - Women's World Awards 2008/2009 (red carpet)]

zdroj: AnastaciaSource.org

Komentáře k článku

Přidal Návštěvník (neověřeno) dne 06/03/2009

Trvalý odkaz

Ježiši ANO. Tohle look Anastacii, kterou jsem zbožňoval. Přesně tenhle styl, líčení make up, účes. Že by šla baba jedna do sebe??? ..... No ... já upřímě doufám .... Ps: Myslíte že bude video???

vesele se hrnu s dalším videem ... škoda že tam nejsou i reakce .... zajímalo by mě, jakej byl potlesk.... třeba nějakej čtvrthodinovej bo ták ... jako taky by to tam už konečně někdo (třeba ta televize co to točila) hodit v opravdu dobré kvalitě ..
http://www.youtube.com/watch?v=6sAoB_awJDA