Zazpívá Anastacia v rámci svého turné u nás?

Co se týče Absolutely Positively, tomuto songu nejspíš už odzvonilo. Nový klip se točit nebude, původně druhý "singl" by měl být stažen i z rádií. Co nevidět ho vystřídá Defeated, který v premiéře Anastacia představí živě na galavečeru Women's World Awards 2008/2008. Více informací v článku Women's World Awards 2008/2009.

Mě osobně to trochu mrzí, že Absolutely Positively neuspělo. Jasně, není to typická rádiová odrhovačka, ale má něco do sebe a podle mě je perfetně nazpívaná. Není to taky žádná typická Anastaciina hlasová exhib-show, ale stejně se mi líbí..:-D A videoklip je takovej jednoduchej a k písničce se hodil, i když v dnešní době se už asi jednoduchost nenosí. Třeba teď boduje Lady Gaga a její Pokerface. Dokážete si představit Anastacii jak vylézá z bazénu v tom kosmickým oblečku? Nee, to se na ni už nehodí. Chci aby byla taková, jaká doopravdy je a bojím se, že Universal jí bude chtít buď moc omlazovat nebo ji ještě víc na věku přidají...

Já si taky myslím, že Absolutely Positively mělo jít do rádií, protože půlroční prodleva mezi dvěma songy by stačila...Teď ještě další měsíc - pak se Universal diví, že je album neúspěšné, když proto nic neudělali, vydali jen neden song a ten se ještě nechytil.
Do rádia bych bral toto: Naughty, Defeated, Absolutely Postiviely, Heavy Rotation. I asi v tomto pořadí, protože Naughty je podle mně největším rádiových hitem. A kdyby neuspěl, ještě by se nic nedělo, protože I can feel you vyšlo v létě, takže druhý song by vyšel ještě do uvedení alba.
Podle mě by se Naughty hodilo, jako titulní píseň - rozhodně víc jak I can feel you.