Anastaciino andělské podání "Angels"

Projekt Here Come The Girls se pomalu blíží ke svému konci. Tourlist je opravdu nabitý a materiálu není tolik jako při Heavy Rotation tour 2009. Ale byla by škoda, aby se některé záznamy nezveřejnily. Chci se s Vámi podělit o krátký záznam písně Angels - tu část, kterou zpívá Anastacia. Co říct víc... Není prostě fantastická? :) Záznam pochází z 2. prosince, kdy naše trojka vystupovala v Londýně.

přehrát video: Anastaciino andělské podání "Angels"

Komentáře k článku

Možná je to trochu zvrhlý, ale kila navíc se mi líbí, protože je Anča umí nosit. Samozřejmě starý fotky, kde je štíhlá jako laňka, jsou naprosto dokonalý, ale někdy na nich ztrácela svou osobitost. Že to prostě byla modelka, na kterou se úžasně dívalo (a pořád dívá a člověk žasne), ale to je vše. Zatímco teď se na mega podpatcích projde po pódiu tím svým "Bad Girls" rázným krokem a já si říkám, že tohle je ta 'stronger than before' Anča. Největší sranda: 1:08 "You sing it for me, audience!" chvilka klidu a místo 'audience v sále' se ozve vyjící Chaka (která se z nedočkavosti už nemohla v zákulisí udržet, ztotožnila se s publikem a vyrazila do akce) :D :D :D

Ano, je prostě fantastická, bez pochyby !!! Ano, má pár kil navíc ( třeba proto, že zpívá s kolegyňkama, které to až tak neřeší ), ale faktem je, že i tak je umí nosit ;-) Ona to zase vyběhá a i kdyby ne, co na tom záleží? Fantastická bude pořád ;-)

A just ať na mě dá! Jako dvojitou bradu má odjakživa! Třeba hned první záběry, když byla ještě v hudebních plenkách. Co má jako proti tomu dělat? Posílovací stroje na podbradek asi nesežene :D Teď ASS navštíví nějakej nováček a splete si to tady s bulvárem... takový spiknutí! :D

No tak prrrr! V tom už Anča taky pokročila - pro posílení svého "musculus masseter" (žvýkací sval) se rozhodla omezit Snickersky, který jdou rozkousnout příliš snadno, a definitivně přesedlala na ty barevný bonbóny uvnitř s voříškama. To budou svaliska!