Anastacia vydává novou desku Ultimate Collection

Anastacia během závěru Resurrection tourAmerická zpěvačka Anastacia (46) poslední srpnový víkend svým 64. koncertem ukončila svoje come-backové turné po Evropě. Byť by se mohlo zdát, že Anastaciinu někdejší popularitu vzala voda - fanoušci z 64 koncertů jsou důkazem, že nemusí plnit první stránky bulvárů, aby mohla zpívat před tisícihlavým davem.

Myslíte si, že s koncem turné nebude po Anastacii opět ani vidu, ani slechu? Omyl! Už 6. listopadu 2015 vychází opět pod labelem Sony Music nová deska, která ponese titul The Ultimate Collection. Kromě vybraných největších hitů (i když u některých titulů můžeme o hitovosti polemizovat) se budou na desce nacházet i dvě zbrusu nové skladby - The Army of Me a Take This Chance. U obou skladeb se Anastacia podílela autorsky a slibuje pořádnou dávku sprocku.

Zároveň slíbila, že během září bude zveřejněn pilotní singl desky včetně nového videoklipu (zatím nevíme, která ze dvou nových skladeb bude pilotem) a rovněž se máme těšit na promo k desce - což od labelu jako je Sony Music tak nějak očekáváme. Stojí za zmínku, že vrchol kariéry s eponymní deskou Anastacia zažila právě u Sony.

Celý tracklist najdete v detailu článku.

Track list Anastacia - The Ultimate Collection:

1. I’m Outta Love
2. Left Outside Alone
3. Sick And Tired
4. Paid My Dues
5. Stupid Little Things
6. Not That Kind
7. Everything Burns - Featuring Ben Moody
8. Welcome To My Truth
9. You'll Never Be Alone
10. Pieces Of A Dream
11. Best Of You
12. Heavy On My Heart
13. One Day In My Life
14. Cowboys and Kisses
15. Why'd You Lie To Me
16. Love Is A Crime - From The Chicago Soundtrack
17. I Belong To You - Featuring Eros Ramazzotti
18. Army Of Me
19. Take This Chance