Anastacia v britské show 'This Morning'

Anastacia @ This MorningPo odmlce v rámci vrcholících příprav spojených s blížícím se letním koncertním turné, Anastacia vystoupila v dnešní ranní show britské televizní stanice ITV1. Již poněkolikáté byla hostem moderátorské dvojice Phil a Fern z lifestylového pořadu 'This Morning'.

Velkým překvapením je vidět zpěvačku opět s dlouhými vlasy! S comebackovým albem "Heavy Rotation" došlo k velkým změnám a s nimi šla ruku v ruce i kompletní změna image, která Anastacii představila s "krátkým" sestřihem. Od srpna minulého roku (doba, kdy byly přibližně k vidění první fotky k novému albu) uplynul téměř rok a Anastacia se v předvečer koncertní šňůry objevuje před televizními kamerami s prodlouženými vlasy (po kterých mnoho skalních fanoušků opět tajně toužilo).

V rozhovoru padly nejen zajímavé informace k tour, ale také se zpěvačka svěřila, že její matka měla několik měsíců zpátky vážné zdravotní problémy. Navzdory tomu, je připravena ji přivítat na pódiu 12. června v italském Římě. Další zajímavosti a živé podání staršího singlu "I'm Outta Love" si vychutnejte na videu v detailu článku.

[video: Anastacia v pořadu 'This Morning' (20/05/2009)]

Interview @ This Morning (20/05/2009):

Anastacia - I'm Outta Love @ This Morning (20/05/2009):

zdroj: AnastaciaSource.org

Komentáře k článku

AAAAAA .... kurvajs to je změn .... myslíte že ty dvě vokálistky jsou její??? ... doufám že jo a ten teplej hošan co s ňou zpíval definitivně skončil .... páč se tam prostě nehodil .... ale ty vlasy ... prostě zase ona .... nejvic se těšim na turné ..... nemoh by někdo pro neangličany napsat zhurba co si povídali v tom rozhovoru????

Lidí pozor. Po nebo před vysíláním byly shootnuty nějaký fotky na kterých - má Anastacia brejle- a sou neuvěřitelné super .... Maximálně ju ty cvigry omladily;-) ....
http://anastaciasource.org/gallery/thumbnails.php?album=104