Anastacia Tour 2009 - koncert v Česku

Anastacia SplendidSiteObrátilo se vše k dobrému a přijede opravdu letos v rámci svého tour Anastacia i do České republiky? Podle článku časopisu E15 o ostravské společnosti JVS Group, tomu vše naznačuje....

"Dále máme v jednání Marilyn Mansona, Anastacii, Andreu Bocelliho, Pink, Plácida Dominga. Chtěli bychom dělat deset až patnáct koncertů za rok," uvádí Feniková.

Přečtěte si celý článek.

JVS Group začala vozit hvězdy z ciziny

Na český trh koncertů zahraničních hvězd vstoupil nový hráč. Ostravská společnost JVS Group podnikatele Iva Dlouhého chce do Česka vozit velká jména popové a rockové scény. Na tento segment se doposud soustředila hlavně jednička na trhu, společnost Live Nation, nebo agentura Inner Visions, která však podle informací E15 loni na podzim po koncertu Jamese Blunta přerušila činnost.

"Rádi bychom zaujali přední pozici mezi promotéry zaměřenými na významné zahraniční umělce a k tomu veřejnosti přidali jedny z nejúspěšnějších muzikálních show, například Aidu," uvedla vedoucí marketingového oddělení JVS Group Markéta Feniková.

Nový pořadatel zahraničních koncertů začíná ve velkém stylu - 12. a 13. února uspořádal v Praze a Ostravě koncert revivalové skupiny Abba - The Show, 21. února pak bude následovat vystoupení girlbandu Pussycat Dolls v pražské sportovní hale (tam bude JVS spolupracovat s dalšími promotéry jako WTF Entertainment a Pinkdot). Náklady na pořádání těchto akcí se pohybují v milionech korun.

Na počátku května bude následovat koncert hardrockové legendy Deep Purple. Ta ovšem v Česku zahrála včera na zahájení mistrovství světa v lyžování v Liberci, jeden koncert organizuje konkurence i v Ostravě. "Dále máme v jednání Marilyn Mansona, Anastacii, Andreu Bocelliho, Pink, Plácida Dominga. Chtěli bychom dělat deset až patnáct koncertů za rok," naznačuje Feniková.

I přes nástup JVS Group jedničkou na trhu zůstane podle všeho česká pobočka Live Nation, která do Česka vozí hudební esa z první komerční ligy jako například Madonnu, Depeche Mode, Coldplay nebo Queen. Díky napojení na největšího světového promotéra je pro ni jednání s hudební extraligou snazší.

zdroj: e15.cz

Komentáře k článku

Ahoj ,, Chtela bych se jenom zeptat jestli je to 100 procentni ze sem Anastacija jede ,,, A kdy a kde by to mnelo bej a kde bych si mohla oblednat listky jestli mi muzete poradit ,, predm Diky

Na 100 % se to říct asi nedá - opravdu se může stát ještě všelicos. Nicméně veškeré podklady jsou připraveny a čeká se jen a jen na podpis. Až pak bude pravděpodobně oficiálně oznámeno místo a termín, včetně možnosti zakoupení lupenů v předprodeji. O všech důležitých informacích (nejen ohledně turné) budeme pochopitelně včas informovat.