Anastacia - Calling All Angels

Skoro tomu nemohu uvěřit, ale je to tak. Dnes se objevila na internetu "nová" píseň od ANASTACIE! Jmenuje se "Calling All Angels". Zatím se neví, jestli je to vyřazená píseň z Heavy Rotation, či je to ještě starší kousek, nebo je to novinka? Některé informace hovoří i o tom, že píseň je určena pro Pussycat Dolls. Nicméně, hlas je Anastaciin! Jak se Vám líbí?

Text písně v detailu článku »

Here I am again, with tears rolling down my face
And I'm searching deep within, will there ever be a change
So much I have left to live
And my whole life's brought me to this moment
The answer's waiting in the wind
If I can believe it...

Chorus:
So I'm calling all angels
I've been lost so long shine a light for me
I'm calling all angels
Help me to be strong now I'm on my knees
Waiting all my life for a chance to find the answer to set me free
It lives within me, I just need to believe
I'm calling all angels

Answered all my prayers and still I can't see the light
I'm filled with so much fear from shadows deep inside
And now I can't afford to wait
Another day feels like an eternity
I will never lose my faith cos it's every part of me

(CHORUS)

Oh, oh, oh, oh...

If you're out there answer my prayer...
If you're out there answer my prayer...
Ohh...

(CHORUS)

If you're out there answer my prayer...
Mmm...
If you're out there answer my prayer...

Komentáře k článku

Koukám, že se dostala písnička ven, aniž by se před tím o ní kdokoli kdekoli zmínil. Většinou je info, že se něco chystá a netrpělivě pak čekáme týdny na třicetivteřinový preview. A v případě Calling All Angels? Přesnej opak. Jsem zvědavej, co se z týhle pecky nakonec vyklube. Jak už padlo - jako první vlaštovku z novýho alba si ji klidně dokážu představit.

Přidal Návštěvník (neověřeno) dne 28/02/2010

Trvalý odkaz

Nevíte někdo, kdy by přibližně mělo vyjít nové album?
Taky si dokážu tuhle skladbu představit jako součást nového alba, ale rozhodně ne jako pilotní!
Od Anastacii čekám víc a tohle spíš jako jednu z těch posledních písniček na albu. Doufám, že deska bude v podobném sprock stylu.

Song je geniální - ve smyslu geniálně zacílenej (s ohledem na současnou rádiovou vlnu). Rozhodně bych ale nechtěl, abych tenhle styl začal poslouchat, což jsem bohužel pro Anastacii schopnej udělat (stejně jako tomu bylo u Defeated, který považuju za přibližně stejně povedený jako Calling All Angels). Sem tam ale změna stylu vůbec neuškodí. Hlavně teď o to víc doufám, že Anča svůj 'drobný' slib dodrží a opravdu natočí album v rockovým stylu.

Na tenhle styl se právě dnes moc nehraje. Je dobré, že se vrátila/vrátí ke sprocku, ale ješte by se chtělo zbavit slabých refrénu jako tomu bylo u HR.
Dnes se chytnou písničky s vtíravým refrénem. Takové na desce z roku 2004 byly a opravdu doufám, že tohle není pilotní song.
Těším se na víc informací.

P.S.:Jinak Aně to samozřejmě prospěje, pokud se vrátí ke svému stylu - už tahle skladba je o řád výš HR, ale aby se to chytlo, musí ještě vylepšit refrén, aby víc zaujal.
Předpokládám teď, že je to z nového CD.

Jasný :D už jsem doma... Popravdě jsem teďka naprosto zmatenej. Písnička se mi líbí dost, ale mám takovej divnej pocit, že pokud by se Anča vydala touhle cestou, tak je to strašná škoda. Tenhle song je strašně smutnej a já jsem zvyklej, že Anastaciiny písničky zvedají náladu (Overdue Goodbye a další), popřípadě člověka naladí tak trochu bojovně (Left Outside Alone a spol.) A z tohodle jsem takovej v háji :) jestli to někdo chápete... Na AnastaciaDreams.com už link na Calling All Angels stáhli, protože není známej jeho původ. A pokud to je opravdu napsaný pro Pussy Cat Dolls tak.... průser :D

Taky jsem koukal, že z Anastaciadreams odkaz zmizel. Ale dokud písnička nebude zablokovaná přímo ze strany Youtube, tak bych odkaz nestahoval - i kdyby to byla písnička pro Pussycat Dolls, tak co:D Máme aspoň něco nového k poslechnutí v Anastaciiném podání:)

Přidal Návštěvník Kacenka (neověřeno) dne 28/02/2010

Trvalý odkaz

Je to pekna pisnicka, ale po HR by to chtelo zas trochu ozivit necim rockovejsim. Tak kdyz rikala ze je tu proto, aby delala svym fanouskum radost, tak doufam ze to udela a splni svuj slib:-). Myslim ze tyhlety pisnicky umi zazpivat skoro kazdy popovy zpevak. A jejiho uzasneho hlasu je pro tohle skoda, kdyz dokaze mnohem vic.:-) Nebo ne?

Me ta pisnička nak výrazně nezaujala...Jako neni to špatná písnička,ale podle me by se z ní hit nestal..Ale i tak, já jsi vždy ráda poslechnu vše co je v Anastacii podání..A taky doufám že ta její nová deska teda jestli se jí dočkáme tak bude spíše více Rockovější...No uvidíme..:)

Informacím od rakouskýho fanclubu už sice zrovna dvakrát nedůvěřuju, ale podle posledních zpráv bylo údajně Calling All Angels opravdu skladbou pro album Heavy Rotation. Vydavatelství Universal se ale rozhodlo CAA na nově vznikající desku nezařadit. Jestli si vzpomínáte, Anastacia sama kdysi zmiňovala množství skladeb, které nakonec na album zařadit nemohla (jednou z nich byl i pohodovej song Naughty, kterej se později objevil například v edici Heavy Rotation Deluxe). Tak si říkám, o kolik dalších songů jsme přišli, protože je Universal jednoduše spláchl... Pochopitelně nějakým užším výběrem skladby projít musí, ale rozhodně bych oželel okázalej hymnus Never Gonna Love Again (aspoň bych ho nemusel přeskakovat) a poslechl si raději CAA.

Přidal Návštěvník (neověřeno) dne 01/03/2010

Trvalý odkaz

Proč už nemá novou písičku,jako třeba One day in your life?Vždyt tak by udělala díru do světa.Tímto nic nikomu nepřidá.Je to smutní,není to ono.Změnila se.

No ja nvm no...ale tuhle písničku jak už tady nekdo psal nazpívala i Kat de Luna ,takže si nejsem jistá jestli byla přimo pro anastaciu..ale tak je to možný..A když srovnám jak to zpívá Kat de Luna a Anastacia tak je to docela velkej rozdíl..Anča je mnohem lepší a v jejím podání je to o uplně něčem jinym než u Kat de Luny..Kam se na ní hrabou... :) :)

Tak to mne mrzí, že tady tuhle písničku vyřadila UM z desky Heavy Rotation. Jak tady už také zaznělo, rozhodně bych ji tam viděl raději než Never Gonna Love Again (a někdo by ji tam měl třeba raději místo Defeated:))... Ale když nad tím tak přemýšlím, tak písničky, co se nedostaly ani na předchozí desky, jsou hodně silné - Get Ready, Underground Army či The Saddest Part. Myslím si, že bychom se nevydaných písniček z HR dočkali dřív, kdyby UM vydával Anastaciiné singly jako jednotlivé CD nosiče... Teď se k nevydaným písničkám můžeme dostat jen čirou náhodou či vůbec...

Jsem procházel starší videa od Anastacie na Youtube a tohle bylo v komentářích u ICFY:

Spain radios are saying SPROCK RETURNS to the end of this year!!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=X_BjIjXRFuI

Co myslíte? Podle mně, kdyby to říkala rádia, tak už to dávno víme..