White Nights

O tom, že Anastacia zítra, v neděli 8. 7. 2012 vystoupí v Petrohradu v rámci White Nights, jsme Vás již informovali. Anastacia prohlásila, že se můžeme těšit na duet. Duet s osobou, která bude pro všechny fanoušky překvapením.

Dnes na sociální síti Twitter tajemství prozradila: "Jsem na palubě letadla a míříme do Petrohradu, Rusko, na TV show White Nights. Budu zpívat s Erosem!:P".

Tak uvidíme, jestli si pro tuto příležitost obě pěvecké hvězdy opráší společný duet "I Belong To You" nebo jestli nacvičí nějaký nový kousek.

Na povedený duet "I Belong To You" - Eros feat. Anastacia se můžete podívat v detailu článku.

Podle oficiálních informací hudebního serveru ContactMusic bude Anastacia jednou z hvězd, které vystoupí v rámci letošního ročníku festivalu White Nights, který se koná v Petrohradu. Festival začíná v pátek 6. července a trvá do neděle 8. července, přičemž veškeré dění se bude odehrávat v Ledovém paláci (Ice Palace).

Mezi dalšími účinkujícími, kteří se ukáží na pódiu, figurují jména jako Natalia Imbruglia, Joss Stone, Simple Minds nebo také britský zpěvák Mika.

V rozhovoru pro ruský magazín Peterburgskij Telezritel Anastacia také prozradila, že na festivalu zazpívá duet s osobou, se kterou již měla možnost dříve sdílet společně pódium. "Pro mnoho lidí, bude toto vystoupení velkým překvapením," dodává zpěvačka. S kým a s jakou skladbou nakonec na White Nights Festivalu Anastacia vystoupí zůstává zatím překvapením, nicméně určitě se bude na co těšit.

zdroj: AnastaciaFanclub.at, ContactMusic.com