Škoda Auto

Anastacia při natáčení spotuAnastacia se pustila do natáčení reklamy pro českou automobilku Škoda Auto se vší parádou. O spolupráci zpěvačky a mladoboleslavské Škodovky se zatím stále příliš nemluví a veškeré přípravy kampaně probíhají spíše v tichosti.

Během natáčení spotu si užil štáb dozajista své, neboť jak prozradila Blesku manažerka Laura Ferguson, Anastacia zvládá auta s automatickou převodovkou, manuál řídila poprvé. Není proto divu, že scéna, kdy zpěvačka řídí Citigo, se točila sedmkrát. "Anastacii to strašně bavilo," dodává Ferguson.

Během následujících dní proběhne tisková konference, na které budou prozrazeny plány ohledně započaté spolupráce. Tato se bude konat v Londýně, kde podle dosavadních informací Anastacia i zazpívá.

foto: Anastacia točí reklamu na Citigo
foto: Natáčení reklamy Škoda Auto (Anastacia)

zdroj: Blesk.cz

Informace o tom, že zpěvačka Anastacia navštívila Prahu, proplouvá českými medii zatím stále bez větších povšimnutí. Dnes vyšel krátký článek opět na stránkách online bulváru Super.cz. Během uplynulého víkendu se měla zpěvačka konečně možnost porozhlédnout po městě (a že je na co se koukat). Večer pak zakončila polopracovní večeří se zástupcem automobilky Škoda Auto a sestrou Shawn ve vyhlášené restauraci Pálffy Palác na Malé Straně, ve které mimojiné před léty večeřela při své návštěvě metropole zpěvačka Madonna.

Podle reakcí hostů, kteří byli po dobu večeře zpěvačky v restauraci přítomni, si celý večer náramně užila a pochvalně komentovala i večer provázející barokní kvartet, který hrál hostům Pálffy Paláce. Zajímavou informací, kterou prozradila sama Anastacia, je i to, že koncem týdne ji čeká velký koncert v Londýně. Doufejme, že i zítřejší den přinese nové zprávy o pobytu sprockové divy v České republice.

Foto: Anastacia v restauraci Pálffy Palác Praha

zdroj: Super.cz

Anastacia v PrazeO tom, že americká zpěvačka Anastacia dorazila do České republiky, jsme Vás informovali již ve čtvrtek. Uplynulo pár dní a program Anastacie není pořád oficiálně znám, můžeme pouze dohadovat podle již dříve potvrzených informací či díky zprávám, které Anastacia posílá na Twitteru.

Do dnešního dne o jejím pobytu u nás informovaly pouze stručné články a to především z řad bulváru (Aha!, Blesk, Super). Doufejme tedy, že začátkem nového týdne vydá sama Anastacia případně Škoda Auto podrobnější informace o společné spolupráci. Také se snad dočkáme nějaké televizní reportáže tak, jak tomu bylo loňský rok.