Praha

Čeští fanoušci dlouho volali po koncertu v České republice. O tom, že Anastacia v rámci Evolution tour zavítá v příštím roce i do Prahy, informovala pořadatelská agentura teprve před pár dny. Po čtyřiadvaceti hodinách od spuštění prodeje zbývají necelé tři stovky vstupenek. Pokud jste si své místo na koncertu, který se uskuteční 12. května 2018 v pražském Foru Karlín, ještě nezajistili, není radno déle otálet.

Vstupenky můžete zakoupit v síti Ticketportal - I. kategorie za cenu 2 390 Kč, místa od 23. řady dále můžete pořídit za 1 990 Kč. V prodeji nadále zůstávají i VIP místa s neomezeným rautem včetně nápojů i alkoholu za cenu 7 490 Kč.

Koupit vstupenky

Dlouho očekávaná chvíle je tady! Pořadatelská agentura VIS A VIS Production dnes potvrdila, že Anastacia v rámci připravovaného Evolution turné přijede do Prahy. Koncert je naplánovaný na sobotu 12. května 2018 a bude se konat v pražském Foru Karlín. Vstupenky budou uvolněny do prodeje již tento pátek 27. října od 10:00 v síti Ticketportal. Cena lístků od 1 790 Kč.

Koupi určitě dlouho neodkládejte! K dispozici bude jen 1 500 lístků, a proto si své místo na koncertu, který budete moci po letech navštívit i v České republice, zajistěte s předstihem.

Koupit vstupenky

Během zpěvaččiny návštěvy české metropole, kde natáčela reklamní spot pro mladoboleslavskou automobilku Škoda, se Anastacia zastavila na skok v pražské luxusní vinotéce a restauraci VINOdiVINO poblíž Prašné brány.

"Byla zde vřele přivítána personálem v čele s šéfkuchařem Mariem D'Innocenzem. Hvězda vystupovala velice přátelsky a přímě, vyjádřila své sympatie a rovněž ochotu zapózovat na památeční fotografii z návštěvy podniku. Vše se odehrálo velice neočekávaně a díky tomu ještě zajímavěji. Bohužel kvůli pracovním povinnostem Anastacia neměla dostatek času na vyzkoušení naší výborné kuchyně krom drobné - nicméně oceněné- ochutnávky," říká exkluzivně pro stránky Anastacia.cz management vinotéky.

V detailu článku pro vás máme dvě fotografie dokumentující Anastaciiny kroky po Praze.

Informace o tom, že zpěvačka Anastacia navštívila Prahu, proplouvá českými medii zatím stále bez větších povšimnutí. Dnes vyšel krátký článek opět na stránkách online bulváru Super.cz. Během uplynulého víkendu se měla zpěvačka konečně možnost porozhlédnout po městě (a že je na co se koukat). Večer pak zakončila polopracovní večeří se zástupcem automobilky Škoda Auto a sestrou Shawn ve vyhlášené restauraci Pálffy Palác na Malé Straně, ve které mimojiné před léty večeřela při své návštěvě metropole zpěvačka Madonna.

Podle reakcí hostů, kteří byli po dobu večeře zpěvačky v restauraci přítomni, si celý večer náramně užila a pochvalně komentovala i večer provázející barokní kvartet, který hrál hostům Pálffy Paláce. Zajímavou informací, kterou prozradila sama Anastacia, je i to, že koncem týdne ji čeká velký koncert v Londýně. Doufejme, že i zítřejší den přinese nové zprávy o pobytu sprockové divy v České republice.

Foto: Anastacia v restauraci Pálffy Palác Praha

zdroj: Super.cz

Anastacia v PrazeO tom, že americká zpěvačka Anastacia dorazila do České republiky, jsme Vás informovali již ve čtvrtek. Uplynulo pár dní a program Anastacie není pořád oficiálně znám, můžeme pouze dohadovat podle již dříve potvrzených informací či díky zprávám, které Anastacia posílá na Twitteru.

Do dnešního dne o jejím pobytu u nás informovaly pouze stručné články a to především z řad bulváru (Aha!, Blesk, Super). Doufejme tedy, že začátkem nového týdne vydá sama Anastacia případně Škoda Auto podrobnější informace o společné spolupráci. Také se snad dočkáme nějaké televizní reportáže tak, jak tomu bylo loňský rok.

Anastacia v PrazeAmerická zpěvačka Anastacia dorazila po roce do naší hlavní metropole, tentokrát kvůli spolupráci s automobilkou Škoda.

Zatím jsou podrobnosti zahaleny tajemstvím, díky pár informacím víme, že Anastacia by měla natočil reklamní kampaň a také video k písni "What Can We Do (A Deeper Love", kterou natočila spolu se světoznámým DJ Tiëstem.

Anastacia dorazila do metropole již včera večer, což dokazuje i její vzkaz na Twitteru.

Příjezdu Anastacie si všimli již české bulvární deníky, například Super.cz, Blesk.cz.

Fotky z příletu zde: Galerie Praha 16.2.2012 - AnastaciaDreams.com

AnastaciaBulvární deník Ahaonline! zveřejnil článek, ve kterém přináší bližší informace ke spolupráci americké zpěvačky Anastacie a české automobilky Škoda. Po loňské zpěvaččině účasti na dealerské konferenci v O2 aréně se i letos vrátí do Prahy. Na čtvrtek 16. února je plánováno natáčení reklamního spotu, kterým se automobilka bude prezentovat po celém světe.

Po internetu již běží i informace o údajném honoráři, který Anastacia za spolupráci obdrží. Oficiálně nepodloženou informací je částka 5 milionů dolarů, kterou automobilka Škoda Auto ani nepotvrdila, ani nevyvrátila. Zda sama Anastacia nebo Škoda v nejbližších dnech prozradí více, můžeme zatím jen hádat.

Jelikož po delší době zavítá zpěvačka opět do České republiky, mohla by se o její návštěvu více zajímat média. Doufejme, že se podaří získat více detailů a budeme bohatší také o pár fotek a videí.

video: Anastacia's collaboration with Skoda Auto »