Svůdná Anastacia - 1. kolo "Don't Stop Believing"

Anastacia - Don't Stop BelievingV neděli večer britský Channel Five odvysílal první živý přenos reality show "Don't Stop Believing". Představila se nám první šestice skupin - Dice, The ClasSix, Step Up, Manchester Show, Singer Station a Eschoir.

Moderátorkou je bývalá členka formace Spice Girls Emma Bunton. A v roli porotců se představila hvězdná čtveřice - pěvecká super star Anastacia, popový idol Duncan James, brilantní herečka Tamzin Outhwaite a geniální choreograf Chucky Klapow. Jak se jednotlivé výkony soutěžících porotě líbily? A jak sedne role porotkyně Anastacii? Všechny videa můžete zhlédnout na oficiálním kanálu Don't Stop Believing (Youtube.com) ».

V detailu článku si můžete pustit uvítání porotců.

Komentáře k článku

Já teda fakt nechápu, proč po takové spoustě povedených výstupů na veřejnosti (ve smyslu skvělýho účesu, oblečení, atd.) zase nastala tadle tragédie. Anča vypadá o 20 let starší, resp. na svůj věk. Asi to kazí ten účes a hlavně ten límec a 'texas brož'... fakt škoda, když nafotila tak bezvadný promo. Asi se na to dívá spousta lidí, tak snad to příště bude lepší. Každopádně se chová z porotců nejlíp...