Rozhovor pro německé rádio N-JOY

© Anastacia SplendidSiteAnastacia přivítala (vzbudila) posluchače německého rádia N-JOY v ranním bloku vysílání. Během příjemně stráveného dopoledne ve studiu vzniklo dvacetiminutové interview, ve kterém stihli moderátoři rádia společně se zpěvačkou probrat téměř vše.

Pokud si pustíte video dokumentující celý rozhovor, rozhodně se zasmějete a budete potěšeni zpěvaččiným optimizmem a dobrou náladou. Debatovalo se o novém albu "Heavy Rotation" [2008], kdy Anastacia sama přiznává, že její 4. studiová deska bude zcela odlišná od těch předcházejících - slovy Anastacie: "funny album, funny songs". Posluchači slyšeli "romantický příběh jako z filmu" o zasnoubení a svatbě s bodyguardem Waynem, měli možnost si poznamenat jedinečný recept na pravé "Stacey-špecle" a pobavili se, když Anastacia předváděla chrochtající prasátko...

Stranou nezůstalo ani téma zpěvaččina skutečného věku. Anastacia opět objasnila "celou záhadu" a po komplimentu jednoho z moderátorů, který říkal, že vypadá na 30 (a mohla by si tudíž ubrat nejen 5 let, nýbrž celých 10), zvažovala Anastacia s úsměvem i tuto možnost. Zároveň prozradila, že blížící se 40. narozeníny (17. 9.) oslaví především prací.

Celé interview bylo bráno s humorem a nadsázkou a pokud rozumíte alespoň trochu anglicky (popř. německy), určitě se i Vy pobavíte!

interview pro rádio N-JOY

zdroj: Anastacia-Fanily.com

Komentáře k článku