Recenze singlu "I Can Feel You"

http://www.anastaciafanclub.at/images/hr08/hr08-001.jpg', 420)" onMouseout="hideddrivetip()">Na serveru DigitalSpy.co.uk se objevila již 21. 8. (tedy v den, kdy premiérově a poněkud nečekaně odvysílalo rádio BBC - Radio 2 singl "I Can Feel You") recenze Anastaciina prvního singlu "I Can Feel You" (Heavy Rotation [2008]) od Nicka Levina (hudební recenzent). Její překlad máte nyní k dispozici i Vy.

Anastacia je zpátky... ale je to trochu nuda
Čtvrtek, 21. srpen 2008, 17:24 BST

Ještě včera jsme skřípali zuby nad 'Left Outside Alone' a přemýšleli, co se sakra mohlo stát s Anastacií. A naše otázka byla před pár hodinami zodpovězena, když si její comeback signl odbyl svoji premiéru na Radio 2 (BBC). Jmenuje se 'I Can Feel You' a produkoval ho Ne-Yo. Vždyť jen hlupák by odmítl psát pro někoho kdo je a) žena a b) umí zpívat.

Každopádně, je singl skutečně dobrý? 'I Can Feel You' začíná slibně s jakoby prosakujícím, lehkým funky disko groovem, po kterém si budou i muži přát kabelku, kolem které by mohli tančit. Bohužel samotný refrén je vzletný asi jako šálek kakaa a celá skladba už se až do konce nezvedne. Abych řekl pravdu, nový comeback singl od Anastacie je trochu zklamáním. Zvlášť pokud jde o zpěvačku s hlasem jako siréna, která je nejpřesvědčivější ve skladbách, do nichž se může naplno opřít.

Singl 'I Can Feel You' nebyl zatím přidán na Anastaciinu MySpace stránku, nicméně záznam skladby z rádia můžete najít kdekoli na YouTube, pokud máte zájem.

zdroj: DigitalSpy.co.uk; poděkování: Abysmo

Komentáře k článku

no tak tentokrat nas anastacia fakt sklamala....
cekal sem neco podobneho jako predchazejici singli ale toto je fakt o necem jinem a navic ani v singlu
poradne nekrici..:)))(((((uz to neni ona.....vzdyt ma takovy hlas a ona...........doufam ze dalsi singl bude o neco lepsi...:::(((

mysim ze na anastaciafanclub.cz pisou ze snad vydavatelstvi potvrdilo ze tam budou i jako balady a takovy, a v nake diskuzi nekdo psal ze prej anastacia nekdy rekla ze dokaze udelat RnB skladbu ale ne cely album, tak uvidime v rijnu..

Album je dělaný se záměrem prorazit v USA, proto je v R´n ´B stylu, na kterej Amerika slyší nejvíc. Evropa holt asi bude trochu zklamaná, ale co naplat, orientace na US trh je zřejmě marketingovou strategií Mercury Records.