RadarOnline.com: Anastacia a Wayne - rozvod?

Anastacia a Wayne - RadarOnline.comPodle zatím nepotvrzených informací se připravuje rozvod americké zpěvačky Anastacie a jejího ex-bodyguarda Wayne Newtona. Tato informace se objevila na americkém serveru RadarOnline.com a opírá se o samotnou žádost Anastacie, která se nějakým způsobem dostala na světlo. Dokud ji nepotvrdí oficiálně alespoň jedna ze zúčastněných stran, berme ji proto s rezervou.

Podotýkám znovu, že informaci nepotvrdila zatím ani sama zpěvačka, ani Wayne. Nikdo nevydal oficiální prohlášení. Na další informace samozřejmě čekáme a jakmile budou zveřejněny, publikujeme je.

Na internetu jsou rovněž zveřejněny dokumenty týkající se rozvodu. Přidáváme se tímto k zahraničním fan-webům a upozorňujeme na fakt, že žádné z takovýchto dokumentů nebudou na Anastacia.cz zveřejněny.

aktualizováno
Čt, 29/04/2010 :: 20:00 :: Petiiik

V 18:30 místního času odvysílala reportáž o Anastaciiném rozvodu i německá televize RTL.

zdroj: RadarOnline.com

Komentáře k článku

Přidal Návštěvník (neověřeno) dne 30/04/2010

Trvalý odkaz

Tak třeba se díky tomu dočkáme dalšího alba ve sprocku..(?) Nepřeju jí to, ale problémy tvořily její nejlepší album Anastacia.

Left Outside Alone II! To je prostě jasná volba... miluju ten naštvanej tón v hlase... tak jen doufejme, že spíš Anča není ve zklamané náladě typu 'Late Last Night' (supr song, ale masovej hit by z něj asi nebyl). No uvidíme, každopádně nové CD teď budu očekávat o to netrpělivěji.