Liverpool Echo - recenze show Here Come the Girls

Trio Anastacia, Heather Small a Lulu za sebou má již čtyři vystoupení a dnes se na ně těší diváci v britském městě Brightonu. 25. listopadu se děvčata zastavila v Liverpoolu. Na show mimo fanoušky dorazila i redakce internetového zpravodajství Liverpool Echo a my si tak můžeme přečíst, co na show říká hudební kritik.

Volný překlad recenze a její originál naleznete v detailu článku »


Recenze: Here Come the Girls - ECHO Arena

Lulu, Anastacia a Heather Small netvoří zrovna trio, které by spolu mělo jet na turné, nicméně díky "dívčím hymnám" se z toho stala show.

Je to nejmenší publikum, co jsem kdy v ECHO aréně viděl a dvouhodinová show také bezchybná není.

Choreografie není působivá, chybí narážky a držení linií - toho si ale nikdo zřejmě nevšímá.

The Girls dávají divákům tři pravidla: postavte se, pokud chcete; bavte se a tančete. Díky trojici silných hlasů, velkých osobností a velkých hitů je diváci do posledního pravidla poslechnou.

Většina publika je na nohách od počátku, užívajíc si Relight My Fire, I'm Every Woman, Signed, Sealed, Delivered, I'm Yours, stejně jako celou řadu dalších písní, které by se hodily jako soundtrack k Bridget Jones.

Je to ten druh noci, kdy si "holky s kabelkama rozhýbanýma u boku vyrazí do noci", ačkoliv v publiku spatříte mnoho usmívajících se mužů.

To, že jsou všechny tři oblečené do obtáhlých kůží a ověšené diananty má možná něco společného s tím, že Lulu vzdoruje svému věku, Heather dramaticky zeštíhlý a Anastacia se zdá opálená a smyslná.

Heather se občas jeví roztržitá, tančí si sama ve svém malém světě a přiznává, že v show mluví o dost méně než další dvě zpěvačky. Její zpěv je však v nejlepší formě a právě její "Valerie" dostane publikum do opravdového varu.

Trojice pak udrží perfektně dynamiku děje s písní od M'People - One Night in Heaven a Proud Mary (Rolling on a River).

Show je elektrizující, přinejmenším se odráží od písně Bee Gees Night Fever k Get the Party Started od P!nk, Dancing in the Street od Motown a I Got a Feeling od Black Eyed Peas.

Ovace ve stoje si zasloužily i momenty, kdy Lulu zpívá svůj hit "Shout", který nazpívala když jí bylo 15 a také Lady Gaga Medley.

Vybrané písně v show se od sebe diametrálně liší, stejně tak jako tři hlasy, které je zpívají, nicméně v show do sebe vše nějak zapadá.

Známe písničky a určitě známe i ty tři hlasy - dejte je dohromady a vznikne málo pravděpodobná, ale velmi příjemná show.

Výborně, Girls! Hodnocení: 4/5

Liverpool Echo: Review: Here Come the Girls ECHO Arena »