"Když piju, zapomínám" říká Anastacia pro Star Magazine

Star Magazine - rozhovor s AnastaciíZpěvačka Anastacia poskytla rozhovor pro časopis Star Magazine. Ten se zaměřuje především na celebrity, drby a skandální odhalení. Anastacii je věnována rubrika "60 vteřin s...". Na co všechno se stihli reportéři během jedné minuty zpěvačky zeptat, si můžete přečíst níže.

1. Co nejhoršího jsi provedla v opilosti?
Nevzpomínám si. Když piju přes míru, zapomínám. V minulém životě jsem musela být Brit, soudě podle mých pijáckých dovedností!

2. Kdy jsi naposledy použila veřejný dopravní prostředek?
Loni, když jsem jela metrem se svým bývalým manželem (Wayne Newton). Ale nevěděla jsem, do kterého vozu nastoupit, dokud mi někdo neporadil!

3. Jakou nejextravagantnější věc sis kdy koupila?
Diamantové hodinky od Francka Mullera za 65 000 liber. Bylo to, když mi diagnostikovali rakovinu, jelikož jsem tehdy netušila, jak to všechno bude dál. Tou dobou pokaždé, když jsem vylezla do města, jsem nehorázně utrácela.

číst dále »

4. Kdy jsi naposledy řekla "Miluji tě."?
Dnes ráno mému yorkshirskému teriérovi Freakovi.

5. Podvedla jsi někdy někoho?
Když mi bylo asi tak 22, měla jsem přítele a zakoukala se do jiného kluka. Na rozchod jsem tenkrát nesebrala odvahu, tak jsem ho podváděla. Ale bylo mi to hodně nepříjemné a víckrát jsem to už neudělala.

6. Co na sobě ti nejvíc vadí?
Jsem sama sobě největším kritikem a neustále se napomínám. Mnohem víc se starám o lidi kolem sebe - mnohem víc se rozdávám než beru.

7. Kterou celebritu tajně obdivuješ?
Neodmítla bych Johnnyho Deppa - je sexy!

8. Kdy jsi naposledy brečela?
12. srpna, když jsem zpívala "I belong to you" a nějak se dostavil sentiment.

9. Máš v telefonu čísla na nějaké celebrity?
Mým posledním úlovkem je číslo na Jamese Blunta. Setkali jsme se v letadle, let trval dlouhých 12 hodin, což již stačí na to, aby se z nás stali přátelé.

10. Co nejtrapnějšího se ti v životě přihodilo?
Takových momentů bylo spoustu, už jsem si na to zvykla. Jsem magnet na katastrofy.

11. Co ráda vaříš?
Vzhledem ke všemu tomu cestování jsem poněkud vypadla ze cviku. Jsem "mikrovlnkový" a "plechovkový" typ holky. Je mi líto.

12. Kterou celebritu bys nejraději nechala navždycky zmizet?
Pokud si s nějakou celebritou nerozumím, jednoduše ji nechávám být. Takže jediní, se kterými bych si přála skoncovat, jsou teroristi.

zdroj: Anastacia-Elegance.com