Kauza: Anastacia má 40!

Skutečnost, že Anastacia nedávno prozradila svůj skutečný věk i důvody, které ji ke lžím vedly, rozpoutala opět velkou diskuzi. Této problematiky se chytly především bulváry, které používaly jen úryvky ze zpěvaččina prohlášení a nepředkládaly tak celou pravdu. Dnes publikoval server novinky.cz článek, v němž se zabývá tímto tématem. Uvádí i skutečný důvod, který stál za onimi pěti lety. S nápadem tajit skutečný zpěvaččin věk přišli ve skutečnosti bývalí producenti. Článek si můžete přečíst v detailu.

Zpěvačka Anastacia fanouškům tajila svůj skutečný věk, ubrala si pět let


Zpěvačka Anastacia fanouškům tajila svůj skutečný věk. V září oslaví totiž už čtyřicetiny, ačkoli dosud uváděla, že jí je o pět let míň. Teď však vítězka nad rakovinou prsu tvrdí, že je na svůj věk hrdá a na oslavu čtvrté dekády svého života se nesmírně těší.

(...)


O věku prý lhala Anastacia posledních deset let. Fanouškům tvrdila, že má o pět let míň od svých třiceti.


„Za chvíli mi bude čtyřicet a jsem šťastná, že to mohu přiznat, protože jsem vždycky o svém věku lhala,“ uvedla zpěvačka v rozhovoru pro magazín Fabulous. Jenže s nápadem tajit skutečný věk přišli producenti, kteří se jí snažili zlepšit image v byznyse posedlém mládím.


„Každé interview, které jsem dělala, jsem musela přemýšlet a změnit, kdy jsem se narodila, jak staří musejí kvůli tomu být bratři a sestry. Jsem nadšená, že mi konečně může být čtyřicet,“ vysvětlovala Anastacia.

zdroj: novinky.cz

Komentáře k článku

Přidal Návštěvník (neověřeno) dne 01/09/2008

Trvalý odkaz

Ako nechapem o co tym novinarom ide sak jednoznacne sa tam vyjadrila preco to tajila vobec to neboli producenti ach joooj ten to sveeet kam spejeme ???