Jamie: Nová verze Stalemate opět s Anastacií

Anastacia a Jamie HartmanSkvělou zprávu zanechal Jamie Hartman, frontman britské partičky Ben's Brother, na svém tweetru! Anastacia se bude podílet na promu k singlu Stalemate ve Francii. Spolu s Jamiem už nazpívali i anglo-francouzskou verzi.

Ahoj fan-ily!!!
Zrovna jsme nahráli novou verzi Stalemate s Anastacií pro vydání ve Francii.. Ona anglicky.. Já ve francouzštině... Oo la la...

aktualizováno
So, 01/05/2010 :: 11:30 :: Petiiik

Další vzkaz od Jamieho!

Ok francouzští fandové Anastacie.. Stalemate už hrají francouzská rádia a zrovna jsem nahráli verzi, kde svou část zpívám francouzsky. Poslouchejte!

Nemůžu se dočkat, až si ji budeme moci poslechnout!

Komentáře k článku

Otázka zní takhle. Co se tedy teď děje? Pokud je Anastacia pořád u Island Records, jak je možné, že se podílí (byť jen svým jménem) na promotion k singlu Stalemate ve Francii s Jamiem? Že by byly na obzoru ještě jiné změny kromě Anastaciina rozvodu? Třeba to není jen Wayne, se kterým už dál nebude "spolupracovat"... ;)

To je pravda. Mercury Records/Island Records ji nemá vedenou v seznamu umělců. Nicméně na stránkách Universalu ji pořád najít můžeme (http://www.universalmusic.com/artist/anastacia)