Jak to vidím já: MEET&GREET (1. část)

Týýý jo:-) Moc gratuluju (a tiše závidim:-)) k tak úžasnýmu setkání:-) Já byl "jen" na koncertě, ale ten byl naprosto úžasnej a já megahappy:-) Akorát mi mrzelo, že jsem v tom svym sektoru (měl jsem lupen na sezení) po každým čísle stál a tleskal jedině já - ostatní seděli jak pecky, takže to standing ovation zůstalo na mě:-))

Souhlasím! Taky jsem měla lístek na sezení. To už nikdy nebrat. Bylo by se mi velice líbilo zúčastnit se veselého řádění "v kotli", ale i tak... Koncert byl úžasnej a já si ho skvěle užila! A na Meet and Greet nikdy nezapomenu! Pořád si to promítám dokola v hlavě!Byl to ten nejlepší zážitek, jaký se nám mohl přihodit ;-)

FJCS! (tajná zkratka) všichni si naposledy chtějí šáhnout na 'pytlík' :)) tak to mě položilo! Btw, já taky nebyl v kotli a bohužel jsem byl taky jeden z mála, kdo mezi sedícími čněl z davu a trsal, trsal:) Bohužel proto, že mě nějakej bazmek kolem pětačtyřicítky přišel seřvat jak malýho kluka, že přeze mě nevidí a že je to důvod k tomu, abych zemřel ;)....tak jsem se radši odklidil a to rovnou do nejméně lidnaté části arény, kde jsem měl dostatek prostoru pro aktivní vyžití! Ale na druhou stranu je pravda, že jsem mohl na původním místě zavazet. Proč, to se dozvíte třeba v dalším díle M&G, pač bez fotky to asi nemá cenu popisovat.

Tichounce závidím, ale více než to, vám to přeji. Musel to být opravdu nádherný zážitek :-), jakpak by ne. A dáreček vymyšlen perfektně.

btw: také jsem seděla, ale myslím si, že jsem kolem sebe měla opravdu fanoušky. Však při téměř celém přídavku se pravdu stálo a plácalo a trsalo...:-)

Zdravím všechny :)
Na pražským koncertě Stacey jsem taky byla,stepovala jsem před halou už 2,5 hodiny předem :D
Dostala jsem se do první řady na stání u pódia a musím vám říct,že to byla BOMBA! Annie mi i zamávala a poslala pusu,tak jsem se málem roztekla :D
Doufám,že se dostanu i na koncert do Bratislavy,ikdyž v tom termínu mám školu:(
Doufám,že jste si to všichni užili,tak jako já :)

To chápu! Ona je tak roztomilá, trefná, vtipná a milá! Líbí se mi, jaký má teď image. Takové jednoduché a skromnější a přitom je to pořád koketa a dračice, žádná "american housewife"!Přemýšlela jsem, proč se fanouškům nelíbilo její image "Lady" - mně přišlo docela OK, ale musím uznat, že by se na koncertě asi nemohla tak tanečně rozjet, nebo si to aspoň nedovedu představit, jak by se z večerní toalety převlékla do "disko legín" a naprala do nás "Heavy Rotation":-D Tenhle kompromis ji myslím skvěle sedí :-*

Nejedná se o žádnou zásadní informaci ke zpěvaččině tour. Ale chtěl bych vám tímto přiblížit jedinečné okamžiky, které jsme mohli prožít při osobním setkání s hvězdou formátu Anastacia. Je třeba však začít hezky od začátku...

MEET&GREET - ČÁST PRVNÍ

Turné Heavy Rotation odstartovalo 6. června v Helsinkách. Jak šel čas, začaly se objevovat zprávy, resp. videa z meet&greet, kdy skupinka fanoušků získala možnost osobního setkání s Anastacií. Zřejmě každý by chtěl být v tu chvíli na jejich místě. I já samozřejmě (tajně) zatoužil...

Devět dní před 16. červencem jsem našel ve schránce email od PR a marketingové ředitelky pořádající agentury JVS Group Markéty Fenikové, ve kterém mi nabízela pět míst na MEET&GREET v rámci pražského koncertu! Taková nabídka se v žádném případě neodmítá! ("Díky, Markéto!" zařval jsem si před monitorem. :) - pozn. autora.) Zaplnit nabízených pět míst rozhodně nebylo problém, spíše naopak. Akční tým Anastacia.cz, který vám již více jak dva roky přináší ty nejaktuálnější informace o výjimečné megastar Anastacia, měl účast jasnou! (Jak jinak odměnit úsilí a nasazení, se kterým oba reportéři nastoupili... Meet&greet byla jedinečná možnost, jak oběma poděkovat.) Na druhý den putoval zpět do JVS Group jmenný seznam naší pětice i s čísly OP, aby tento mohl jít ke schválení přímo ke zpěvaččině managementu.

Bylo nám jasné, že na M&G nemůžeme přijít s prázdnýma rukama, a proto jsme se pustili do debat o "vhodném" dárku. "A pak se pár chytrých hlav dalo dohromady. A není náhodou, že se těch pár chytrých hlav sešlo..." ehm, to sem vlastně nepatří :) Nicméně výsledkem našeho přemýšlení byl jedinečný present - First Aid Czech Flag Bag neboli český pytlík první pomoci. Vždyť právě česká vlajka je jedním ze státních symbolů, které nás reprezentují. Samotné realizace se ujal APositively a s úkolem vytvořit 'handmade', který jsme o pár dní hrdě předali Anastacii, se popral na výbornou. (Obrázek můžete vidět níže.) First Aid Czech Flag Bag už zbývalo jen naplnit. Čím? Snickers, Milky Way, Twix, Doritos, M&M's,... to jsou věci, které má přeci Anastacia ráda! (Samozřejmě jsme počítali s tím, že obsah pytle skončí v odpadkové koši, nicméně šlo především o nápad!) :) Doritos nebylo sice lehké sehnat, ale specializované pražské obchody nezklamaly a telefonická objednávka zajistila i tuto pochutinu. (Přepis SMS od APositively po vyzvednutí Doritos: "No teda proti gustu zadnej disputat, ale Bohemia chips jsou Bohemia chips:-)") Vše se stihlo, byli jsme připraveni k odjezdu!

First Aid Czech Flag Bag

Ve středu 15. července - v předvečer koncertu a osobního setkání s Anastacií - dorazily poslední upřesňující informace. "Na 18:30 se prosím dostavte do Tesla Areny, vchod číslo 32 (z boku haly). Zde bude akreditační stolek, kde se přihlásíte, že jdete na meet and greet za fanoušky."

16. července, 18:00, Tesla Arena Praha (35° C - minimálně!):

Naše "pjetka" byla nachystaná. Utíkala poslední půlhodina. Místo nervózního popocházení po parkovišti, odříkávání nachystané řeči (kterou pochopitelně nikdo nachystanou neměl), jsme seděli na zahrádce tamní hospůdky a s nadsázkou rozumovali, co 'Anče' vytkneme, kde by měla zabrat a v čem naopak raději polevit :) Dobrá nálada možná byla znát až příliš - soudě alespoň podle pohledů některých kolemsedících hostí :) Kontrolujeme dar, rozteklé čokoládové dobroty a všichni si naposledy chtějí šáhnout na 'pytlík', který si Anastacia za několik minut odnese (snad). Marci testuje zavírání, když najednou trikolora povoluje. Osud daru se nachýlil a bylo otázkou, zda neskončí v koši dříve, než bylo původně v plánu! :) O jeho dalším osudu rozhoduje opět tvůrcova nápaditost. Během několik okamžiků je defekt napraven a my se vydáváme ke vchodu s označením '32 - VIP/MEET&GREET'.