"I Can Feel You" obal CD a první promo fotky!

http://www.anastaciafanclub.at/images/hr08/hr08-001.jpg', 420)" onMouseout="hideddrivetip()">Máme tu možnost Vám jako první v České republice představit jedinečné ukázky k prvnímu Anastaciinu singlu "I Can Feel You". Společně s obalem k singlu a první promo fotkou ve vysoké kvalitě přinášíme i překlad oficiálního tiskového prohlášení od rakouské pobočky Universalu:

Dáma s nejoriginálnějším hlasem v současné pop music je zpátky. Zpěvačka, skladatelka a světová superstar Anastacia podepsala smlouvu s novou nahrávací společností a na podzim se vrací se zbrusu novým albem "Heavy Rotation", v nové image a s novým zvukem.

S více než 14 milióny prodaných nosičů jen v samotné Evropě, oceněná více jak 225 zlatými, platinovými a multiplatinovými deskami a nespočetnými oceněními (od MTV Awards po Marie Claire Awards) a rekordními pozicemi v hitparádách není Anastacia jen jedním z nejlépe prodávaných umělců tohoto desetiletí, ale také jedním z nejslavnějších jmen v současném hudebním průmyslu....

Anastacia nedávno podepsala kontrakt s novou nahrávací společností Mercury Records, čímž se znovu dala dohromady s jejím novým prezidentem Davidem Masseym, který se spolupodílel na všech jejích minulých nahrávkách od roku 1999.

"Anastacia a já jsme spolupracovali mnoho let a já jsem nadšený z toho, že se připojila k naší Mercury/Universal rodině," řekl Massey. "Bylo neuvěřitelné sledovat její rozlet a úspěch, kterého až dosud dosáhla, a my věříme, že to nejlepší ji teprve čeká s novým albem 'Heavy Rotation'".

"Heavy Rotation", čtvrté studiové album od Anastacie, vyjde 27. října 2008. Album produkovali a na jeho vzniku se spolupodíleli: Ne-Yo (Rihanna, Leona Lewis, Beyonce, Usher), Lester Mendez (Shakira, Nelly Furtado, Jennifer Lopez), JR Rotem, (Rihanna, Snoop Dog, Sean Kingston), Guy Chambers (Robbie Williams, Kylie Minogue) a Rodney Jerkins (Mary J Blige, Pussy Cat Dolls, Britney, Beyonce, Michael Jackson). S několika skladbami, které mají nejen velký hitový potenciál, ale jsou doslova i hymnami dodávajícími sílu, a směrem, kterým se Anastacia nově vydala, aniž by se vzdala svého charakteristického hudebního "rukopisu", "Heavy Rotation" má být jejím doposud nejlepším a nejúspěšnějším albem.

"Nazvala jsem album 'Heavy Rotation', protože je to fráze, kterou vymysleli dýdžejové," vysvětluje Anastacia. "A pro mě osobně to znamená, že život může být těžký, ale všechno se otočí a rázem je to jinak. Zdá se mi, že je to dokonalý název pro situaci, ve které se právě teď v životě nacházím."

"Heavy Rotation" vyjde 27. října. "I Can Feel You", první singl z desky, na kterém se autorsky podíleli Chuck Harmony a "muž okamžiku" Ne-Yo, začnou hrát vybraná evropská rádia v pondělí 25. srpna. V USA, Kanadě a zbytku světa se plánuje vydání singlu až začátkem roku 2009.

cover I Can Feel You
klikněte na miniaturu pro zvětšení obrázku

promo foto k singlu I Can Feel You
klikněte na miniaturu pro zvětšení obrázku

zdroj: AnastaciaFanClub.at, AnastaciaDreams.com

Komentáře k článku

Přidal Návštěvník (neověřeno) dne 20/08/2008

Trvalý odkaz

Woooow. SUPR foto! Hned jsem si zamiloval novou image, kde Stacey vypadá fakt suprově! Podle přebalu bych tipoval singl ICFY na něco pomalejšího. Nějaká tvrďácká rockovka to asi nebude :-)

Fotky jsou fakt skvělý a už se těším až v našich rádiich zazní nový singl už se moc těším.zrovna nedávno jsem si na ní vzpomněl a říkal co je sní,a bingo už je tady a za to jsem moc rád!!! :-)