Here Come The Girls projedou Evropu

Here Come The GirlsBěhem včerejšího koncertu v "Bournemouth Int'nl Centre" (Bournemouth) dostala jedna fanynka příležitost, setkat se po koncertě v zákulisí s Anastacií. Dostalo se jí skvělých zpráv. Formace 'Here Come The Girls' v hvězdném složení Lulu, Chaka Khan a Anastacia bude pokračovat i příští rok ve své koncertní šňůře. Nejenže přibudou další místa v UK, ale děvčata vyrazí na turné i do Evropy.

Všem z nás, kteří toužili vidět trio Lulu, Chaka Khan a Anastacia live, se tak naskytne příležitost, jak získat další neopakovatelný životní (a nepochybně i kulturní) zážitek. Které státy budou na tourlistu není zatím známo.

zdroj: AnastaciaDreams.com

Komentáře k článku

To je super zpráva. Jen myslím, že v případě 'celoevropskýho turné' by bylo potřeba trošku upravit setlist (a k tomu pravděpodobně nedojde). Když vidím záběry z hlediště, úspěch celýho turné je v tom, že všichni zpívají dohromady s holkama... většina lidí ty songy zná (ať už z mládí nebo proto, že jsou to nesmrtelný hity). Ale upřímně, já o spoustě songů před turné ani neslyšel. Teď jsem si je sice oblíbil (Ain't Nobody a podobně), ale kdybych vlezl na koncert nepřipravenej, nechytal bych se. A to podle mě trošku ve zbytku Evropy taky hrozí (kde se nemluví anglicky). Ale možná to beru ze svýho 'mladickýho' pohledu a výsledek bude stejně skvělej jako ve VB.

WOOOOOW!!!!!!Jupííííííí!!! :D... tohle je uplne nejlepsi zprava, jaka mohla prijit!!!!!!!! :) Sice pochybuju, ze by prijeli aji k nam, ale pokud budou nekde pobliz,treba takovy nemecko, tak nevaham ani minutu a jedu....tak snad.....JEEEEEEJ, tenhle clanek mi teda poradne zvedl naladu :D

Tak to je supr správná fanouškovská reakce! Ale připrav se na to, že v Německu budeš za výstřední, už jen když zakřičíš z davu (vlastní zkušenost :D)... a právě o to víc je chce člověk provokovat, takže si to užiješ dvojnásob :D

Rakouský fanclub (který se vždy velmi hrdě hlásí k tomu, že má od Anastacie jisté 'specials' - čímž některé trošku vytáčí :D) prověřil informaci o evropské části turné 'HCTG'. Nejen, že turné potvrdil, ale přihodil také k dobru, že je tour plánována na duben a květen 2010.

To Martula: No právě! Ale zase nevím, jestli by nás to nepřipravilo o veškerý vzrůšo :D. Vezmi si - být takhle s Ančou na manikúře (fakt supr představa) nebo nákupech (ještě lepší představa) a jen tak mezi řečí prohodit: "Ach, jo, vůbec nevím, co dát Luďovi k Vánocům..." Anča: "Já Waynovi daruji zlatý holicí strojek s démantovým ostřím kolekce Tigera Woodse 'Infidelity'..." A my bychom pak okamžitě museli běžet k internetu a přidávat novinku! No hrůza! To se raději spolehneme na bulvární plátek Google :D

Však jsem taky tématicky a velmi takticky pojmenoval novou okázalou kolekci od Tigera 'Infidelity' ! GILLETTE FUSION POWER PHENOM - pět břitů umístěných blízko u sebe pro snížení tlaku na pokožku - už dnes nikoho nedojme :D Gor Tigera, záletníka jednoho!