EuroVoice 2010 s Anastacií

EuroVoice2010Díky oficiálnímu fanklubu konečně známe akci, které se v Řecku bude Anastacia účastnit. 25. června Anastacia zazpívá v rámci finále soutěže EuroVoice 2010 v Athénách. EuroVoice je nová pěvecká soutěž pro talenty z celé Evropy. Na vítěze čeká 100.000 eur a nahrávácí kontrakt. I Česká republika má v soutěži svého zástupce (resp. zástupkyni) - Hanku Říhovou.

Jak už jsme psali dříve, Anastacia bude vystupovat asi s pěticí písniček. Uvidíme, jestli nás překvapí a uslyšíme nějaký nový kousek - přece jen ve studiu už párkrát byla :)

Více o soutěži na stránkách EuroVoice 2010.

aktualizováno
So, 30/05/2010 :: 10:50 :: Petiiik

Podle dostupných informací se finále EuroVoice přesouvá z 25. června na 24. - 25. září 2010. Jestli zde vystoupí i Anastacia, je tedy zatím otázkou.

Komentáře k článku

Je to OT, ale našel jsem tohle video:
Anastacia - Left Outside Alone Remix [Live at Art on Ice] »

a musím říct, že tam její hlas zní opravdu hrozně. Někdo napsal komentář k tomu videu:
,,:( not only could she not tackle the high notes, the low ones were also painful, zilch breath control, she sounds damged and this isnt because she had a cold shes been like this for over two years and is getting worse, and wtf did she do to her face"

Vím, že Ana měla problémy, když vydávala HR - podzim 2008, ale ani tehdy to nebylo tak špatné jako tohle vystoupení. Co se to s ní děje? V praze minulé léto to bylo v pohodě, ale z posledních vystoupení naživo je jasné, že její hlas už není v kondici, jak byl před 5 lety.
A k tomu obličeji..je vidět botox, ale stejně jí to na ten věk sluší.
P.S: nový vzhled se povedl :)

No ja si mislim ze anastacia ma furt nejkasnejsi hlas na svjete a vzhled je taky furt krasnej ona je proste dokonala a tadyty videa sou tim dukazem http://www.youtube.com/watch?v=1O1SW7wT4Jw&feature=fvst http://www.youtube.com/watch?v=Gthwx1DGmM8&NR=1 http://www.youtube.com/watchv=9lktw6_qJIY&feature=related