Don't Stop Believing: finále bez opravdových hvězd?

AnastaciaJak jsme si již za posledních několik týdnů stačili zvyknout, nedělní večery jsou ve znamení talentové soutěže "Don't Stop Belieivng". Včera proběhlo grand finale, ve kterém se utkali ti nejlepší z nejlepších. Podle internetového serveru Daily Star měli i porotci vystoupit na pódiu, a to se společnou písní, která nese stejnojmenný název jako samotná soutěž - "Don't Stop Believing". Proč tomu tak včera nebylo, zůstává otázkou. Snad se ze strany pořadatelů dočkáme nějakého vysvětlení.

Ve finálovém klání se rozhodovalo mezi šesti skupinami - vítězi předchozích kol: True DynaMix, Dale Diva, Singer Station, The Songtimers, Swish a Three Spires. Vítězem, který získal příležitost nahrát své vlastní album, se stala skupina Dale Diva.

Aby Anastacia všem soutěžícím ukázala, že je rozhodně tou pravou, která hodnotí jejich hlasový výkon, vystřihla v zákulisí jeden ze svých největších hitů "I'm Outta Love". Podívejte se na zpěvaččin fantastický výkon!

Pohledy do zákulisí soutěže (přesněji jejího finálového kola) přináší desetiminutové video: Don't Stop Believing Backstage Show, kterým nás provází již známý Phil Clifton. Skvělou podívanou je rovněž Philova rekapitulace, která vycházela po každém jednotlivém soutěžním kole - nám známa jako Don't Stop Believing Reverb. Hlavními účinkujícími není nikdo jiný, než oblíbená porota ve složení Anastacia, Tamzit Outhwaite, Duncan James a Charles "Chucky" Klapow.