Anastacia pro magazín "Fabulous".

http://www.fabulousmag.co.uk/images/content_images/issue_030/anastacia_…', 480)" onMouseout="hideddrivetip()">Anastacia poskytla exkluzivní rozhovor pro magazín "Fabulous", který vyšel pod názvem "Bezhlavě jsem se zamilovala do svého bodyguarda".

Zpěvačka v něm mluví nejen o vztahu se svým manželem Waynem Newtonem, o tom, zda plánují děti či nikoli, ale rovněž poprvé po dlouhých 10 letech rozkrývá pravdu ohledně svého věku. V rozhovoru připomíná své zdravotní problémy, které ji provázely v průběhu života, zmiňuje připravované album "Heavy Rotation" a přiznává, že před půl rokem dala vráskám sbohem, a to díky laserovému peelingu a Botoxu.

Kompletní překlad velice zajímavého interview a odkazy na zbrusu nové 3 promo fotky naleznete v detailu článku.


"Bezhlavě jsem se zamilovala do svého bodyguarda"
ZPĚVAČKA ANASTACIA POPRVÉ HOVOŘÍ O SŇATKU SE SVÝM PODŘÍZENÝM - A ODHALUJE, PROČ CELÝCH DESET LET LHALA O SVÉM VĚKU

Chrissy Iley


Energická zpěvačka Anastacia si nemyslela, že potřebuje muže. Rozhodně ne nafoukaného svalovce, který ji bude hlídat na každém kroku. Ale napětí mezi zpěvačkou a jejím podřízeným Waynem Newtonem rychle přerostlo v milostné jiskření. "Říkala jsem si: Na co to proboha myslíš? Je to tvůj bodyguard!" říká Anastacia. Pracovali spolu od roku 2004 a rozhodně to nebyla láska na první pohled. "Dokonce se mi ani nelíbil," říká. "Plánovala jsem, že ho propustím, protože byl na můj vkus až moc namyšlený. Pracoval pro Madonnu, Mariah - pro všechny divy." Takže vztah vznikal postupně? "Ne, přišlo to spíš jako blesk z čistého nebe," vysvětluje. "O Wayneovi jsem nikdy nepřemýšlela v romantických představách. A hlavně, pracoval pro mě. Bylo to tabu. A navíc byl zpočátku zadaný, se svou přítelkyní měl už dva kluky, kterým je dnes 12 a 5 let." Nakonec se dali dohromady a již po 6 měsících požádal Wayne Anastaciu o ruku. "Naplánoval to na den mých narozenin loni v září a choval se trochu podivně," říká zamyšleně. "Pak se mě zeptal, jestli bych mu nepůjčila nějaké drobné, a já se šla podívat do kabelky a v ní jsem objevila malou krabičku. Otevřela jsem ji a byl v ní překrásný prstýnek. Podíval se na mě a zeptal se mě, jestli si ho vezmu."
Vzali se na Mexické pláži loni v dubnu. Se svou vysokou, svalnatou postavou je Wayne (41) dokonalým andělem strážným pro jen 155 cm vysokou Anastacii (39).

I díky němu je teď Anastacia se sebou konečně spokojená, což je částečně důvodem pro to, že se poprvé po 10 letech rozhodla promluvit pravdu o svém věku. Bude mi 40 let," přiznává. "A jsem šťastná, že to můžu jako první prozradit právě magazínu Fabulous (fabulous = vybájený, fiktivní; pozn. Anastacia SplendidSite), protože jsem o svém věku vždycky lhala." A tahle malá nevinná lež zavinila velký problém, když Anastacii v roce 2003 lékaři diagnostikovali rakovinu prsu. Ačkoliv jí ve skutečnosti bylo 35, její fanouškové se domnívalí, že je jí teprve 31, což učinilo její příběh o to víc šokujícím. "Tehdy mi bylo jedno, že nemluvím pravdu o svém věku," říká, "protože lidé si mysleli, že když jste mladá, tak se vás rakovina prostě netýká, ale tenkrát mi psalo spoustu mladých žen, které rakovinou onemocněly. Cítila jsem, že za ně musím mluvit." Poté, co nemoc porazila, rozhodla se Anastacia uvést svůj věk na pravou míru. "Mohla bych tvrdit, že je mi něco přes třicet, ale bylo by to trapné, protože lidé by se začali zajímat, proč to tajím. Jsem nadšená, že mi bude konečně 40."

Přestat lhát o svém věku se rozhodla poté, co podepsala kontrakt s novou nahrávací společností a zveřejnila svou novou něžnější image v rámci propagace svého pátého alba "Heavy Rotation". Anastacia, která oslaví 17. září své 40. narozeniny, se možná smířila s pravdou, ale rozhodně nehodlá jen tak stárnout. "Věřím rčení: Jestli chcete být udržovaná, udržujte se," říká. "Pokud jste si jistá, že se Vám s Botoxem a silikonem bude žít lépe, najděte si prostě nějakého dobrého doktora." A zdá se, že mluví z vlastní zkušenosti. "Před 6 měsíci jsem byla na Botoxu." vysvětluje. "A také jsem podstoupila laserový peeling, abych se zbavila vrásek, protože ty Vám přidávají roky navíc." Anastacia v životě svedla dost osobních bitev na to, aby měla čas zabývat se láskou. Stejně jako zvítězila nad rakovinou prsu, statečně bojovala i s dalším onemocněním, Crohnovou chorobou - chronickým střevním onemocněním, kterým trpěla od svých 13 let. Když jí říkám, že je superžena, tak dodává: "Také mi diagnostikovali srdeční vadu - supraventrikulární tachykardii. Trpívala jsem záchvaty bušení srdce. Dali mi na výběr - buď léky nebo operace. Řekla jsem, že operací bylo už dost, že budu brát tablety." Říká, že manželství ji změnilo. Přestěhovala se ze své rodné Ameriky do Richmondu, Surrey a pochvaluje si, že je o ni dobře postaráno. "Manželství má velký dopad úplně na všechno," dodává. "Wayne se o mě opravdu skvěle stará. Je to neuvěřitelný táta. A tím víc ho miluji, když vidím, jak báječný je jako otec." Znamená to, že přemýšlí o svých vlastních potomcích? "Ne. Miluji děti, a byly období, kdy jsem po dítěti toužila, ale teď už v mém životě pro něj není místo," říká. "Abych byla upřímná, když jsme se brali, dost jsme o tom oba přemýšleli. Wayne by byl skvělým otcem, ale já jsem mu řekla, že ať by se mě zeptal jakýmkoliv jazykem, tak že moje odpověď bude NE." Nezmění názor? "Ne, já jsem uvážlivá holka," směje se. Existuje ještě něco, co jí chybí k dokonalému štěstí? "Abych byla upřímná, tak mám pocit, že teď mám všechno. Momentálně je v mém životě všechno tak dokonalé, jak jen může být. Ale recept neprozradím."

Anastaciino nové album vyjde 27. října a bude obsahovat singl "I Can Feel You".

Promo foto uveřejněné u článku naleznete po kliknutí na odkaz: [Anastacia :: promo foto 2008]

zdroj: Fabulousmag.co.uk

Komentáře k článku