Anastacia v Praze podpořila léčbu rakoviny

Před včerejším pražským koncertem ve vyprodané Tesla Areně darovala Anastacia šek na 50 000 Kč na podporu léčby rakoviny prsu mladých žen do 35 let. V Hard Rock Café převzal poukaz od americké hudební divy přednosta Onkologické kliniky Všeobecné fakultní nemocnice a 1. lékařské fakulty UK v Praze profesor doktor Luboš Petruželka.

přehrát video: Anastacia předává šek na podporu léčby rakoviny prsu

zdroj: denik.cz, idnes.cz

Komentáře k článku

Včerejší koncert byl opravdu skvělý a Stacie se pěkně rozjela!! Zatímco někteří zpěváci mají z mikrofonu pořád trému, Anastacia zpívá s vervou a může si vklidu dovolit i pěvěckou improvizaci ;-) A její Mammastacia byla roztomilá! Jsou to holky šikovný! :-) Stacie, we are your underground army forever ;-)

V reakci na (ne)vyprodanou arénu: atmosféra byla jednoznačně perfektní, jakoby byla aréna zaplněná do posledního místa. Nějaká stovka neprodaných vstupenek nehraje roli. (Přesná čísla se budu snažit zjistit.) Ani VIP sektor nevydržel sedět a skákalo se i tam!

Československému fanclubu se povedla opravdu dobrá věc! Čekali na Stacy ještě při odjezdu a nafotili fotky a natočili krátké video ;-)Navíc Stacy přistihli s naušničkami (motýlci), které od nich dostala ;-) Tak si myslím, že to se jim fakt povedlo a gratuluju ;-)