Anastacia útočí na sociální sítě

O tom, že je v České republice a na Slovensku nejrozšířenější sociální sítí Facebook, není nejmenších pochyb. Někteří "fungují" rovněž na Twitteru. Tweetaři budou moci v průběhu listopadu nově sledovat novinky přímo od Anastacie, která se chystá být svým fanouškům ještě blíž. Tuto informaci prozradila Anastacia ve svém listopadovém vzkazu.


Zdravím svou fan-ily

Koukněte na Twitter, jsem tam!!!! Ano, konečně brzy začnu tweetovat!!! Jsem z toho opravdu nadšená a doufejme že od příštího týdne Vás budu denně informovat o tom, co je u mě nového!!!

Poslední 2 dny jsem strávila v Belgii, kde jsme společně s Natalií dělaly promo. Nasmlouváno jsme měly 5 koncertů, ale přály jsme se dostat alespoň na 8!!! Nahoře nad mým vzkazem je naše společná fotka!!! Tahle show bude neuvěřitelná!!! Mezi mnou a Natalií funguje obrovská chemie ... už se stala mou okouzlující kamarádkou... miluji, jak naše hlasy znějí dohromady!!!!

číst celý vzkaz od Anastacie »

Sedím v Eurostaru směr Londýn ... miluji cestování vlakem!!!

V pátek začínáme oficiálně zkoušet s dalšími 2 divami z "Here Come The Girls" a nemůžu se dočkat!!!! Oproti poslednímu setlistu chystáme nějaké změny, například místo tanečníků tam tentokrát bude živá kapela... jsem z toho nadšená!!! Mít příležitost zazpívat si tolik starých písní s tak talentovanou kapelou, kterou máme tu čest mít s sebou na turné, je pro mě ten nejlepší předprázdninový dárek, jaký si dovedu představit!!!


Jsem trochu nervózní z té krátké doby, kterou máme na přípravu turné, ale jsem si jistá, že mé dvě kolegyně mě podpoří, dodají mi odvahu a uklidní mou žaludeční neurózu!!! Vím, že spoustu z Vás, kamarádi, uvidím příští týden v Basileji... jupííí!!!! Moc se mi po Vás všech stýská a nemůžu se dočkat, až vyrazím na turné dostat do sebe tu lásku a podporu, kterou mi jen vy - má fan-ily - dovedete dát.

xo Anastacia