Anastacia rozjíždí promo k nové desce Resurrection

AnastaciaRok poté, co Anastacii v únoru 2013 diagnostikovali podruhé rakovinu prsu, se tato americká zpěvačka známá svým silným černošským hlasem vrací s šestou studiovou deskou nazvanou Resurrection.

Premiéru si pilotní singl Stupid Little Things odbyl včera v éteru německé rádiové stanice FFH a zatím se zpěvačka z 99 % setkala jen s pozitivními reakcemi - některé komentáře dokonce hovoří o "nejlepší písničce, kterou kdy nahrála". Svým pop-rockovým laděním trochu připomíná styl P!nk nebo Katy Perry, nicméně je opravdu radio-friendly.

Anastacia se dnes na Twitteru své "fan-ily" svěřila, že má nesmírnou radost ze všech komentářů, které zatím četla. A co bude nyní následovat?

Oficiálně má být singl "Stupid Little Things" vypuštěn do éteru evropských rádiových stanic v pátek 21. března 2014, nicméně je možné, že řada z nich ho nasadí dříve. V této době by měl být představen i videoklip. V prodeji na iTunes se objeví v pátek 28. března 2014.

Svou televizní premiéru si Anastacia s novým singlem odbude v sobotu, 29. března 2014 v pořadu Amici italské televize (nicméně natáčení proběhne již v pondělí 24. března). Následovat bude další promo po Evropě, například v Paříži 25. a 26. března 2014.

Vydání samotné desky je ovšem naplánováno až na 12. května 2014. Je tedy otázkou, jestli se do této doby dočkáme vydání dalšího kousku. Byť oficiální track list ještě Anastacia nezveřejnila, na internetu se již objevil, a tak víme, že na desce bude 14 kousků a mezi nimi písničky s názvem "Pendulum", "Staring At The Sun", "Resurrection" či "Believe".

V pondělí 17. března 2014 bychom se měli dočkat nových oficiálních webových stránek zpěvačky, kde se jistě dozvíme mnohem více.

Takže "Stay Tuned, ANASTACIA is COMING!"