Anastacia to rozjela na Palácovém náměstí

Anastacia to v Sankt Peterburgu i navzdory nepřejícímu počasí rozjela naplno, a na open-air stagei na Palácovém náměstí (podle dosavadních informací) zazpívala ty největší pecky. "One Day In Your Life", "Not That Kind", "Sick And Tired", "Same Song", "Heavy Rotation", "I'm Outta Love", "Left Outside Alone", "You'll Never Be Alone" a taky hitovku "Paid My Dues".

Alespoň na malou ukázkou ze 'St. Petersburg International Economic Forum', se můžete podívat po kliknutí na uvedený odkaz: [ukázka z vystoupení]

aktualizováno
Pá, 05/05/2009 :: 19:42 :: Matt

První videa jsou k mání - podívejte se na "Sick And Tired", "Not That Kind", "Same Song", "Paid My Dues", "Left Outside Alone", "Heavy Rotation", "One Day In Your Life", "You'll Never Be Alone"!

Anastacia - Sick And Tired (St. Petersburg):

Anastacia - Not That Kind (St. Petersburg):

Anastacia - Same Song (St. Petersburg):

Anastacia - Paid My Dues (St. Petersburg):

Anastacia - Left Outside Alone (St. Petersburg):

Anastacia - Heavy Rotation (St. Petersburg):

Anastacia - One Day In Your Life (St. Petersburg):

Anastacia - You'll Never Be Alone (St. Petersburg):

zdroj: AnastaciaDreams.com

Komentáře k článku

Náhodou....já jsem dost nadšenej - Not That Kind to zní naprosto geniálně, u Sick and Tired jsem si až do: "You help me sing this song" říkal, jestli to není playback. Uznávám, LOA katastrofální úprava a rychlé tak moc, že Anastacia ani nestíhala rytmus, ale to byl asi jen úlet. A co se týče účesu - je přece v Rusku! Tam to museli brát s naprostým nadšením...pochybuju, že by se stejně oblékla na show v západní (a doufám, že ani ve střední) Evropě (a navíc to bylo pravděpodobně stejně střeštěné jako celá show s Duran Duran). Ještě by mě zajímalo One Day in Your Life...protože tam jsou výšky jako prase a já mám podezření, že už nejsou takové jako kdysi! Tak to někde musím vyhrabat, ať se uklidním...případně smířím...

V to doufám...ale když si zpětně přehraješ vystoupení I Can Feel You (což byl singl, který v poslední době Anastacia zpívala nejčastěji, takže by se to na něm mělo poznat nejlíp) tak málokdy byla ta jediná výška k závěru zazpívaná čistě (nejlepší byla na Divas II)...já to přičítal hlavně tomu, že jí song nesedí, pač kdykoli zpívala něco jiného, vyrazila mi dech...Ale stejně věřím tomu, že mi zase na koncertech vytře zrak (respektive prostřelí ušní bubínky)!!!

Přitom tady to zazpívala docela dobře - sice ječák, ale poměrně čistě...nemyslím celou píseň (to bylo nic moc), ale tu výšku...každopádně to asi nemá cenu řešit...hlavně že už teď bude zpívat všechno - HR, Defeated (to jsem ze začítku fakt nemusel) a spol...Jo a ještě k té choreografii - taky doufám, že to není vše...nechci být ironickej, ale s těma hůlkama to vypadá spíš jako sraz důchodců...no, nechme se překvapit. Btw. co říkáte na poslední oficiální video? http://www.youtube.com/watch?v=H-wvbd6r2xI Ta debata na YT mě dost rozčiluje - jako by to vůbec nepochopili...prostě cizinci, no...Pořád do ní šijou skrz botox, vlasy, kolagen či co...já jsem z toho úplně nadšenej...je to dost vtipný, jak si stěžuje...ještě s tím výrazem ve hlase :) to jsem u ní ještě nezažil! Co vy na to? A pokud máte stejnej názor jako cizinci, tak sorry:)

Tak mne najviac sa pacilo NTK,to bolo fantasticke..s tym introm uzasne, pak SAT, ODIYL a YNBA...som mal trochu strach jako zaspieva ODIYL ale pocas toho koncertu sa jej hlas (co je zvlastne) zlepsoval..staci si porovnat prve songy (ich vysky) napr. s ODIYL. Nato ze to bol koncertik na 40min to bolo dost dobre si myslim. Ale tak, je nam jasne, ze TOUR koncerty bbudu vizerat lepsie. Inak, to LOA bolo fakt desne, dufam, ze takato verzia na koncertoch nebude.

Tak Not That Kind je ještě lepší než z té krátké ukázky! No a Same Song v té africké úpravě to je cool...jen se tak trochu bojím, že jsou to všechno koncertní verze, což je sice u většiny hitů perfektní, ale v případě LOA teda nevim, no...Zítra už by snad mohla být videa i z Helsinek, že? Rusko mě zklamalo spíš ze strany fanoušků, tak doufám, že Helsinky nám spraví chuť!